Zestaw wybornych kusz

2 minuty czytania

zestaw wybornych kusz, elite crossboe set witcher 3, wiedzmin 3

Zestaw wybornych kusz, czyli Elite crossbow set, to kolejne darmowe DLC, które zadebiutowało 3 czerwca 2015 roku. Zgodnie z nazwą, skupia się na kuszy, dodając w sumie trzy nowe egzemplarze tegoż to rodzaju broni, sprzedawane przez osobnego kupca. Wszystkie zadają nie tylko większe obrażenia, ale także posiadają unikatowy wygląd. Stosowne informacje, zawierające opis, miejsce występowania oraz wymagany poziom, znajdziecie poniżej.

Nilfgaardzka kusza

nilfgaardzka kusza, wiedzmin 3 Nilfgaardzka kusza
Przedmiot mistrzowski
Obrażenia: 7-9
+125% Siła ataku
Wymagany poziom: 7
Cena: 200 koron

Chociaż nie jest częścią darmowego DLC, dodającego pancerz w barwach Nilfgaardu, to kupujemy ją u tego samego kupca, a więc zaglądamy do Kwatermistrza nieopodal tablicy ogłoszeń kasztelu Krwawego Barona, czyli Wrońce, na obszarze Velen – Ziemia Niczyja.

Skelligijska kusza

skelligijska kusza, wiedzmin 3 Skelligijska kusza
Przedmiot mistrzowski
Obrażenia: 6-8
+145% Siła ataku
Wymagany poziom: 14
Cena: 420 koron

Zgodnie z nazwą, ten egzemplarz występuje jedynie na Wyspach Skellige. To oznacza, że musimy dotrzeć do Mostu pod Kaer Trolde, a więc przedostać się na Ard Skellige i aktywować zadanie "Umarł król, niech żyje król". Udajemy się na most, po czym już po pierwszym kroku w środku twierdzy od razu skręcamy w prawo, odnajdując wąskie przejście, zaś za nim stanowisko pracy tamtejszego Kowala.

Elfia kusza

elfia kusza, wiedzmin 3 Elfia kusza
Przedmiot mistrzowski
Obrażenia: 7-9
+165% Siła ataku
Wymagany poziom: 21
Cena: 450 koron

Ta kusza zasługuje na swoją nazwę, bowiem mieni się odcieniami zieleni, przez co z pewnością doskonale służy każdemu elfowi podczas jego partyzanckiej wojny z Dh'oine. Aby ją zdobyć, musimy udać się do Novigradu, po czym odwiedzić Kupca nieopodal tablicy ogłoszeń przy placu na południe od "Passiflory". To ten sam sprzedawca, który oferuje magiczną figurkę niezbędną do wykonania jednego z zadań pobocznych.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...