Nowa Gra Plus

2 minuty czytania

nowa gra plus,wiedźmin 3

"Nowa Gra Plus" to nazwa ostatniego darmowego DLC, które oddano w ręce graczy 18 sierpnia 2015 roku. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, samo w sobie nie zawiera żadnej dodatkowej zawartości, skupiając się jedynie na wprowadzeniu tytułowego trybu gry. Przygotowano go z myślą o tych osobach, które uporały się z głównym wątkiem, lecz nie mają nic przeciwko powtórce w sytuacji, gdy przeciwnicy będą dużo silniejsi, zaś znajdowane przedmioty potężniejsze od dotychczas zdobytych.

Rozpoczęcie opisywanego trybu wymaga udania się do głównego menu, po czym wybieramy "Nowa gra" oraz "Nowa Gra Plus". Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego poziomu trudności, kwestia decyzji z poprzedniej odsłony serii oraz opcja dotyczącego wykorzystania już istniejącego stanu gry. Ten ostatni musi spełniać warunek ukończenia głównej linii fabularnej obejmującej poszukiwania Ciri oraz sprawę Dzikiego Gonu. Niestety, brak odpowiednich odpowiedzi oznacza, że sami musimy wskazać właściwą pozycję. Jeśli wszystko wykonaliśmy poprawnie, to gra wyświetli nam intro, po którym rozpoczniemy prolog w murach Kaer Morhen.

wiedźmin 3,nowa gra plus

Dopiero na obszarze Białego Sadu zauważymy, że przeciwnicy zyskali przynajmniej 25 "oczek", osiągając maksymalnie 100. poziom doświadczenia. Tracimy wszystkie wpisy zawarte w glosariuszu, bestiariuszu, jak też receptury i schematy do wytwarzania przedmiotów, chociaż reszta elementów ekwipunku, w tym posiadane fundusze, pozostają nienaruszone. Nie będziemy mieć tylko tych rzeczy, które były związane z zadaniami, bowiem linia fabularna rozpoczyna się całkowicie od zera. Gra zmusza nas do ponownego zajęcia się ekwipunkiem Geralta, gdyż już posiadany sprzęt nie sprosta napotkanym przeciwnościom. Na pocieszenie pozostaje fakt, że wiedźmiński rynsztunek także zyskał lepsze statystyki, przez co program określa go mianem "legendarnego". Na koniec warto wspomnieć o Eliksirze Oczyszczenia, dzięki któremu od nowa przydzielimy punkty umiejętności. Otrzymamy go automatycznie w momencie rozpoczęcia prologu, choć faktycznie da się go użyć dopiero po zakończeniu początkowego etapu na obszarze Kaer Morhen.

Komentarze

0
·
W jaki sposób zbierać punkty doświadczenia? Wypełnianie misji i zadań nie daje już takiej ilości punktów, jak w przypadku pierwszego przejścia - mi zdarzało się otrzymać nawet 2 punkty, za ukończenie misji pobocznej gdzie do otrzymania kolejnego, żeby zyskać kolejny level postaci trzeba zaliczyć każdorazowo po 2000punktów!! Skończyłam wszystkie misje w Białym Sadzie, praktycznie wszystko co było do ogrania w Velen, Novigradzie i Oxenfurcie przed podróżą na Skellige, ale nadal nie mogę zaatakować upiora na cyplu w Velen, bo mam poziom 75 a upiór 81. No i klops.
0
·
różnica 6lvl i masz problem XD

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...