Wiedźmin 3: Dziki Gon

Studio CD Projekt RED udostępniło kolejną łatkę do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Pacth oznaczony jest numerem 1.12 i naprawia wiele niedoróbek związanych zarówno z podstawową wersją gry, jak i z dodatkiem "Serce z Kamienia". Pełną listę zmian znajdziecie rozwinięciu newsa.

wiedźmin 3: dziki gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 rozbija bank i zgarnia wszystko

Dodał: , · Komentarzy: 1

Stwierdzenie, że rok 2015 był rokiem "Wiedźmina 3" to sporo niedopowiedzenie. Białowłosy zabójca potworów, premierą swoich najnowszych przygód, wywołał trzęsienie ziemi, o którym mówiło każde możliwe medium. Internet, prasa i telewizja zostały zawłaszczone przez rivijskiego rębajłę. Nic więc dziwnego, że gra tak wielkiego kalibru zdobyła wiele nagród. Ale nikt nie spodziewał się aż takiej ilości.

wiedźmin 3, nagrody, złote dżojstiki, global game awards, the game awards, 166
Wiedźmin 3: Dziki Gon

2 metrowy Geralt w twoim domu

Dodał: , · Komentarzy: 4

Studio CD Projekt RED zdecydowało się wystawić na licytację, mierzącą ponad 2 metry i ważącą ponad 100 kilogramów, figurę, przedstawiającą scenę walki Wiedźmina z Południcą. Zwycięzca otrzyma tę jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na własność, a przy okazji zasili 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

figura wiedźmin i południca

Licytować możecie za pośrednictwem serwisu charytatywni.allegro.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Autorzy gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", czyli studio CD Projekt RED, ogłosili konkurs dla moderów. Zadanie jest iście świąteczne, należy bowiem zaprojektować dla Geralta ekwipunek, związany ze zbliżającym się okresem Świąt Bożego Narodzenia. Można pokusić się wyłącznie o jeden element wyposażenia, ale nikt nie zabroni też zaszaleć i zająć się wszystkim, co Biały Wilk jest w stanie na siebie założyć.

wiedźmin 3
Wiedźmin 3: Dziki Gon

2016: Rok Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czekacie z niecierpliwością na premierę "Cyberpunk 2077"? Jeśli tak, to musicie uzbroić się w cierpliwość, bowiem CD Projekt Red przyszły rok przeznaczy na dalsze wspieranie przygód Geralta z Rivii. Jak zdradzają włodarze studia, mają już pomysły na to, jak zwiększyć już i tak zadowalające wyniki sprzedaży.

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Ta mało zaskakująca decyzja nie powinna dziwić, bowiem drugie rozszerzenie "Dzikiego Gonu", w zamyśle większe od poprzedniego, powinno skutecznie przekonać do siebie tych, którzy pościg za Ciri mają jeszcze przed sobą. Jak przełożą się pomysły podniesienia sprzedaży na nową zawartość do gry? Nie zapominajmy, że polskie studio zapowiadało, iż "trójka" zakończy sagę Białego Wilka, jednak to wcale nie musi oznaczać końca całej marki.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zakończyła się gala The Game Awards 2015. Co udało się z niej wynieść Polakom? Zapewne już się domyślacie. Najważniejsze statuetki otrzymało studio CD Projekt RED (chip chip hura!). Zostało ono ogłoszone najlepszy deweloperem roku, a także zgarnęło nagrodę za grę roku oraz najlepszą grę RPG za produkcję "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

tga

Współzałożyciel studia, Marcin Iwiński, stwierdził, że nagroda ta doskonale podsumowuje wszystkie trzy części z serii "Wiedźmin". Duma nas rozpiera. Brawo CD Projekt RED.

W rozwinięciu newsa znajdziecie materiał z całej gali TGA.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dziki Gon w wersji 1.12 już w grudniu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak wynika z wypowiedzi na Twitterze Marcina Momota, specjalisty ds. marketingu studia CD Projekt Red, w grudniu pojawi się nowy patch do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Co znajdziemy w łatce oznaczonej numerem 1.12? Niestety na dzień dzisiejszy nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Czy tytuł będzie posiadł wsparcie dla bibliotek DirectX 12? Póki co polskie studio również nie zajmuje konkretnego stanowiska w tej sprawie.

wiedźmin 3: dziki gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wystawa poświęcona Wiedźminowi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Tak jest moi mili, nie przesłyszeliście się. Jeżeli mało wam książek, gier, planszówek, komiksów, kubków, figurek, filmu i seria... No dobra zagalopowałem się, ale wracając do tematu. Jeśli wciąż nie zaspokoiliście swojego głodu na Wieśka, Muzeum Archeologiczne w Gdańsku ma dla was wspaniałe danie.

wiedźmin, muzeum archeologiczne, gdańsk, dziki gon, zabójcy królów, andrzej sapkowski,
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dziki Gon w wersji 1.11 zapowiedziany

Dodał: , · Komentarzy: 0

Studio CD Projekt RED zapowiedziało kolejny patch do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" z numerem 1.11. Jak informuje Marcin Mamot, odpowiedzialny za kontakt ze społecznością gry, aktualizacja w dużej mierze skupi się na zbalansowaniu poziomu trudności w walkach z bossami. Data premiery nie jest jeszcze znana, w przeciwieństwie do pełnej listy zmian, którą znajdziecie w rozwinięciu newsa.

wiedźmin 3: dziki gon
Wczytywanie...