"Baldur's Gate II: Enhanced Edition" z datą premiery

1 minuta czytania

Nigdy nie byłem wielkim fanem branżowej nekrofilii, a tym bardziej tej w wykonaniu Overhaul Games, więc tą wiadomość podaję raczej z informatorskiego obowiązku niż w wyniku ogromnego zachwytu nad tym faktem. Ot, kolejna firma, która zwietrzyła interes na ostatnim renesansie klasycznych pozycji i postanowiła to wykorzystać. Nie mam żadnego szacunku dla ludzi, starających posłużyć się nostalgią graczy i renomą kultowego tytułu do łatwego nabicia własnej kabzy. Taryfa ulgowa za lenistwo oraz cwaniactwo – te rzeczy nie powinny obowiązywać nigdy.

baldur's gate 2, edycja rozszerzona

Jednak, jeżeli kogoś nie zrażają dość chłodne recenzje odrestaurowanej pierwszej części przygód Dzieci Bhaala oraz pragnie wyrzucić 24.95$ (około 78 zł) na lifting, który generalnie za darmo (i do tego lepiej, bo bez większych bugów) zrobi dobra paczka fanowskich modyfikacji, to ja mu przecież takich praktyk nie zabronię, gdyż to wolny kapitalistyczny kraj.

W wypadku przemożnej chęci przelania pieniędzy na konto Trenta Ostera i jego dziarskich chłopców, należy przyszykować swój portfel na zabieg odchudzający, jaki będzie miał miejsce już 15 listopada. Niestety, premiera odbędzie się tylko na PC, gdyż wersje na iOS i Androida są jeszcze w fazie produkcyjnej, więc o żadnych konkretach nie może być tutaj mowy.

Edycja Rozszerzona "Baldur's Gate II" wprowadzi do dobrze znanego nam klasyka czterech nowych kompanów, arenę walk oraz ulepszony tryb wieloosobowy. Więcej informacji o tytule znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Super wiadomość, ale jak w przypadku poprzedniczki, poprzestanę na normalnej wersji z modami. Chyba, że dodadzą dużo więcej zadań i miasto drowów. Ah tak, nie dodadzą, czyli podziękuję.
0
·
Jak nie dodadzą sfery cienia i wszystkich piekieł to dziękuję .
0
·
Widać wiele zmian nie planują, dla pecetowców mało się to opłaca, bardziej na urządzenia mobilne.
0
·
Właściwie to zastanawia mnie po co oceniać odświeżone stare gry. Według mnie to bez sensu bo już były oceniane, i poza tym to trochę nie w porządku na dzisiejsze standardy.
0
·
Osobiście wolałbym wydać kasę na przygodę "Murder in Baldur's Gate", które domyka historię Potomka Bhaala i otwiera wydarzenie zwane "The Sundering". Przy okazji - Lionel swego czasu przetłumaczył napisy wideo rozpoczynającego "Rozdzielenie":

0
·
O, nowe... a, to samo BG.Już lecę kupić.
0
·
Czy ktoś kto ma BG to serio kupi?
0
·
Ja nie wiem. Zamiast wypuszczać takie stęchłe kotlety, mogli by wypuścić coś nowego w tym legendarnym uniwersum. Marzenia...
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik cezarynight7 dnia sobota, 5 października 2013, 16:07 napisał

Właściwie to zastanawia mnie po co oceniać odświeżone stare gry. Według mnie to bez sensu bo już były oceniane, i poza tym to trochę nie w porządku na dzisiejsze standardy.

Autor artykułu nie ocenia starej gry, tylko tych co ją odświeżają albo może sposób w jaki to robią. To chyba jest pewna różnica, co?
0
·
Dokadnie! Nekrofilii kotletów mówimy nie!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...