"Baldur's Gate II: Enhanced Edition" z datą premiery


Nigdy nie byłem wielkim fanem branżowej nekrofilii, a tym bardziej tej w wykonaniu Overhaul Games, więc tą wiadomość podaję raczej z informatorskiego obowiązku niż w wyniku ogromnego zachwytu nad tym faktem. Ot, kolejna firma, która zwietrzyła interes na ostatnim renesansie klasycznych pozycji i postanowiła to wykorzystać. Nie mam żadnego szacunku dla ludzi, starających posłużyć się nostalgią graczy i renomą kultowego tytułu do łatwego nabicia własnej kabzy. Taryfa ulgowa za lenistwo oraz cwaniactwo – te rzeczy nie powinny obowiązywać nigdy.

baldur's gate 2, edycja rozszerzona

Jednak, jeżeli kogoś nie zrażają dość chłodne recenzje odrestaurowanej pierwszej części przygód Dzieci Bhaala oraz pragnie wyrzucić 24.95$ (około 78 zł) na lifting, który generalnie za darmo (i do tego lepiej, bo bez większych bugów) zrobi dobra paczka fanowskich modyfikacji, to ja mu przecież takich praktyk nie zabronię, gdyż to wolny kapitalistyczny kraj.

W wypadku przemożnej chęci przelania pieniędzy na konto Trenta Ostera i jego dziarskich chłopców, należy przyszykować swój portfel na zabieg odchudzający, jaki będzie miał miejsce już 15 listopada. Niestety, premiera odbędzie się tylko na PC, gdyż wersje na iOS i Androida są jeszcze w fazie produkcyjnej, więc o żadnych konkretach nie może być tutaj mowy.

Edycja Rozszerzona "Baldur's Gate II" wprowadzi do dobrze znanego nam klasyka czterech nowych kompanów, arenę walk oraz ulepszony tryb wieloosobowy. Więcej informacji o tytule znajdziecie pod tym adresem.

Odpowiedz
Super wiadomość, ale jak w przypadku poprzedniczki, poprzestanę na normalnej wersji z modami. Chyba, że dodadzą dużo więcej zadań i miasto drowów. Ah tak, nie dodadzą, czyli podziękuję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jak nie dodadzą sfery cienia i wszystkich piekieł to dziękuję .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Widać wiele zmian nie planują, dla pecetowców mało się to opłaca, bardziej na urządzenia mobilne.

Odpowiedz
Właściwie to zastanawia mnie po co oceniać odświeżone stare gry. Według mnie to bez sensu bo już były oceniane, i poza tym to trochę nie w porządku na dzisiejsze standardy.
Odpowiedz
Osobiście wolałbym wydać kasę na przygodę "Murder in Baldur's Gate", które domyka historię Potomka Bhaala i otwiera wydarzenie zwane "The Sundering". Przy okazji - Lionel swego czasu przetłumaczył napisy wideo rozpoczynającego "Rozdzielenie":

Odpowiedz
O, nowe... a, to samo BG.



Już lecę kupić.
Odpowiedz
Czy ktoś kto ma BG to serio kupi?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja nie wiem. Zamiast wypuszczać takie stęchłe kotlety, mogli by wypuścić coś nowego w tym legendarnym uniwersum. Marzenia...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik cezarynight7 dnia sobota, 5 października 2013, 16:07 napisał

Właściwie to zastanawia mnie po co oceniać odświeżone stare gry. Według mnie to bez sensu bo już były oceniane, i poza tym to trochę nie w porządku na dzisiejsze standardy.

Autor artykułu nie ocenia starej gry, tylko tych co ją odświeżają albo może sposób w jaki to robią. To chyba jest pewna różnica, co?
Odpowiedz
Dokadnie! Nekrofilii kotletów mówimy nie!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

"Baldur's Gate II: Enhanced Edition" z datą premiery - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...