Walka z Irenicusem

2 minuty czytania

Piekło to jedna z najlepiej zrobionych lokacji w grze. Posiada niezwykły klimat i dochodzi tam do trudnych i ciekawych walk. Przed włożeniem do magicznego oka ostatniej Łzy Bhaala, zapamiętaj magami jak najwięcej czarów typu Zaklęcie Śmierci, Plugawy Uwiąd Abi-Dalizma. Przyda się też Ochrona przed złem promień 3 metry. Nie rzucaj jej jednak przed walką.

Kiedy ostatnia z Łez Bhaala znajdzie się na swoim miejscu, Ty i Twoja drużyna zostaniecie odrzuceni na sam koniec centralnego pomieszczenia w Piekle. Irenicus przeteleportuje Was obok siebie. Wezwie swoich kamratów (2 x Glabrezu, 2 x Bies z Otchłani). Sam zaś przemieni się w Zabójcę. Cały ten skład może i wygląda groźnie, ale pokonanie go jest po prostu banalne. Osobiście bardzo zawiodłem się na tej walce. Sądziłem, że końcowa walka będzie naprawdę trudna, tymczasem podczas gry jest wiele cięższych starć, chociażby w Spaczonym Runie. Mimo wszystko trzeba ich zabić :).

Po krótkim dialogu z Irenicusem naciśnij spację. Wycofaj wszystkich z małą ilością PŻ oraz kapłana na tyły. Wojownikami zaatakuj demony (jeśli masz 2, a powinieneś, doprowadź do starcia: 1 wojownik kontra 2 demony). Za wszelką cenę utrzymaj zbrojnych przy życiu. Irenicusem na razie się nie przejmuj.
Kapłanem rzuć Ochronę przed Złem pr. 3 metry. Teraz po kolei wykańczaj demony, które nie mogą Cię atakować. Kiedy wszystkie padną, Irenicus ucieknie na drugi koniec sali. Jeśli masz taką potrzebę, możesz się przespać.

Gonimy dziada…. Kiedy już Irenicus pojawi się w naszym polu widzenia, atakujemy go wszystkimi wojownikami. Magowie mogę rzucać Wyłomy i Obniżenia Odporności. Nawet się nie obejrzysz, jak Irenicus padnie u Twych stóp.

Co tu dużo gadać, BioWare się nie wysiliło przy tej walce. Jednak mod Tactics robi z Irka naprawdę godnego wroga.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...