Wiedźmin 3 – które wybory z "dwójki" mają znaczenie?

1 minuta czytania

Jak doskonale pamiętamy, w "Zabójcy Królów" Geralt taplał się w politycznym bagnie po same uszy, więc musiał podjąć szereg kluczowych decyzji, których ponure konsekwencje będą mieć olbrzymi wpływ w "Dzikim Gonie". Chciał tego czy nie, nie mógł pozostać neutralny w obliczu intryg, z którymi były powiązane także bliskie mu osoby.

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Oczywiście posiadacze komputerów osobistych mogą spokojnie przenieść swój zapis stanu rozgrywki i sprawdzić, jak ich decyzje wpłynęły na losy całych królestw. Jednak co z graczami preferującymi zabawę na innych platformach? Bądź takimi, których save trafił do kosza i pije obecnie piwo z cyfrowym Abrahamem?

Bez obaw, twórcy pomyśleli również o nich. Na początku rozgrywki, przed audiencją z ważną osobistością wiedźmińskiego świata, zostaniemy wysłani do balwierza, aby załatwić sprawy związane z higieną oraz zarostem. Podczas golenia, zostaniemy poproszeni o weryfikacje pewnych faktów z przeszłości. Jakich?

Bez niespodzianek. Początkowo na tapetę zostanie wyciągnięta kwestia potyczki z Arjanem w zamku La Valletów. Następnie zapytają nas o to, z kim współpracowaliśmy – Iorwethem i jego bojówkami czy elitarnym temerskim oddziałem Vernona Roche'a. Kolejny epizod – Loc Muinne, czyli decyzja pomiędzy samodzielnym uratowaniu Triss, odczarowaniu Saskii lub ruszeniu z odsieczą Anais. Ostatnie dylematy, czyli wielki koniec – wybór pomiędzy życiem a śmiercią Sheali de Tancarville oraz Letho.

Komentarze

0
·
Aż strach iść do fryzjera, bo ten gotów zapytać o wysokość uzyskanego dochodu w minionym roku podatkowym.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...