Summer Pass dla wszystkich bez abonamentu

1 minuta czytania

Electronic Arts przygotowało specjalną letnią ofertę dla wszystkich, którzy nie posiadają abonamentu w Star Wars: The Old Republic. Od 30 czerwca w ramach Summer Pass będą mogli skorzystać z wszystkich zalet opłacania comiesięcznego haraczu z dość dużą zniżką.

star wars the old republic

Stara Republika wciąż utrzymuje się na rynku, chociaż duża w tym zasługa przejścia gry na model F2P. Wciąż jednak posiadacze "darmowego" konta muszą się liczyć z dość znacznymi restrykcjami. EA postanowiło wyciągnąć do nich pomocną dłoń i zaoferować abonament na 4 miesiące ze znaczną zniżką. Czy warto zainteresować się Summer Pass?

Odpowiedź jest dość jednoznaczna dla tych, którzy co miesiąc opłacają swoją przepustkę do świata pogrążonego w konflikcie między Sithami a Jedi. Oferta promocyjna zakłada, że za 4 miesiące zapłacimy o 33% mniej (a więc 40 dolarów miast 60), jednak skorzystać z niej mogą wyłącznie osoby, które owego abonamentu nie posiadają.

the old republic

Ich jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że szczęśliwi nabywcy Summer Pass otrzymają jednorazowo 200 Cartel Points, czyli waluty w sklepie. Przypomnijmy, że osoby opłacające abonament otrzymują 500 monet za każdy opłacony miesiąc.

Oferta pozostaje atrakcyjna dla osób, które pragną zakosztować pełnej radości z gry, jednak raz jeszcze EA pokazało, że opłacanie abonamentu w TOR nie wiąże się z żadnymi przywilejami, bowiem dla tej grupy graczy nie doczekaliśmy się jeszcze ani jednej promocji.

Komentarze

0
·
A jak ma sie historia z TOR do obecnego kanonu?
0
·
Gra rozgrywa się po wydarzeniach z Kotorów i nie narusza kanonu. Być może Disney coś zmieni, jednak raczej naruszy wydarzenia rozgrywające się dużo później.
0
·
Disney violator

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...