[Zwiastun] "The Old Republic" – dołączysz do bitwy?

1 minuta czytania

Choć "Star Wars: The Old Republic" można śmiało określić jako średnio udany eksperyment, który finalnie zawiódł oczekiwania graczy, to jednak zalicza on się do ścisłej śmietanki tytułów, jakie należy ograć w swoim wirtualnym życiu. Szczególnie, jeżeli mienisz się fanem "Gwiezdnych Wojen" i jesteś tak głodny kosmicznych przygód, że skonsumowałbyś Pizza the Hutta bez popitki, a potem poprosiłbyś o dokładkę (tylko, na śmoc, nie zamawiaj kosmicznego specjału!). O ile można wiele negatywnego powiedzieć o rozgrywce i ogromnym potencjale, który został bardzo szybko zmarnowany, to o warstwie fabularnej nie potrafiłbym napisać złego słowa, gdyż potem wyrzuty sumienia powoli trawiłyby moje wnętrzności.

the old republic

Kanadyjczycy nie są w ciemię bici i wciąż wierzą w swojego pierwszego MMORPGa, dlatego też nie szczędzą pieniędzy na promocję, mimo iż od premiery (zarówno tej pierwotnej, jak i startu modelu free-to-play) upłynęło wiele wody w Wiśle. Stąd też, specjalnie dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować swoich sił na gwiezdnym froncie, BioWare Austin przyszykował specjalny zwiastun z żywymi aktorami, starający się zachęcić do chwycenia za blaster i użycia mocy, aby złoić tyłek swojemu sąsiadowi. Czy skutecznie? Przekonajcie się sami.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Nie jest to może materiał, po którym zbierałbym szczękę z podłogi, ale w sumie daje radę i jest bardzo plastyczny, a to już coś. Definitywnie warto było rzucić okiem.

Komentarze

0
·
Całkiem przyjemne, ale mogliby pociągnąć jeszcze tę walkę, bo trochę nie było na czym oka zawiesić.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...