Stara Republika wraz z nowym patchem jako F2P?

1 minuta czytania

Zaskoczenie? Chyba nie czułem go czytając doniesienia, jakoby wraz z nadchodzącym patchem pojawiła się ograniczona, ale darmowa wersja trialowa gry Star Wars: The Old Republic.

star wars the old republic

Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie mogłoby ożywić nieco Starą Republikę, która wciąż traci kolejnych graczy mimo uspokojeń ze strony szefów EA. Zaklinania rzeczywistości próbowało już wielu, jednak nie da się ukryć, że twórcy gry odczuli spadek liczby graczy cięciami w zespole i jeszcze większą presją ze strony inwestorów. Okazuje się jednak, że wraz z nowym patchem, który rzecz jasna ma być cudowny i wprowadzać m.in ulepszenia do trybu Legacy oraz poprawę narzędzia do wyszukiwania graczy i tworzenia drużyny, pojawić ma się wersja trialowa gry.

Jest to, mniej więcej, opcja testowa gry, która pojawiała się przy okazji kolejnych darmowych weekendów. Te ostatnie okazały się pierwszą oznaką kryzysu, jednak patrząc na rozmiar klienta gry i obciążenie serwerów czasem roztropniej było się wstrzymać. Teraz powinniśmy dostać taki darmowy weekend już na czas dłuższy, ale rzecz jasna nie bez ograniczeń.

Spodziewajmy się zatem maksymalnie 15 poziomu, bez opcji handlu czy niektórych ciekawych opcji korzystania z chatu. Nie wspomnę oczywiście o zawężonym polu przy tworzeniu postaci oraz dostępu do niektórych lokacji.

Patch 1.3 może się okazać kluczowy dla całej gry. Nie odnosicie jednak wrażenia, że tonący i brzytwy się chwyta?

Komentarze

0
·
No cóż, każdy chce być jak WoW
0
·
To że tak się to skończy byłem przekonany, najpierw trial, potem cała gra z jakimiś ograniczeniami. Nie wierzyłem w tą produkcję i nadal nie wierzę, nie mówię że gra zła bo po recenzjach i gameplayach wydaje się całkiem fajna, ale za takie pieniądze to się nie mogło udać.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...