Drugi darmowy weekend ze Starą Republiką

1 minuta czytania

Począwszy od dziś, przez następne cztery dni będziemy mogli za darmo zapoznać się ze światem gry Star Wars: The Old Republic. Podobnie jak przy poprzedniej takiej akcji, jest kilka warunków, które musi spełnić każdy chętny.

star wars the old republic

Warunki te, poza oczywistym obowiązkiem pobrania na swój dysk twardy całkiem pokaźnego objętościowo klienta gry, spełnić mogą tylko ci, którzy do tej pory nie korzystali z opcji darmowej zabawy. Do najbliższego poniedziałku będziemy mogli zwiedzić kilka początkowych planet i rozwinąć swoją postać maksymalnie do 15 poziomu.

Nie ma jednak żadnych ograniczeń w kwestii wyboru trybu zabawy – nasz heros lub heroina może się zmierzyć z przeciwnikami w PvE lub innymi graczami w PvP. Podobnie jak przy pierwszym darmowym weekendzie, twórcy gry nie będą kasować naszych postaci. To dodatkowa zachęta, by rozwijać swoją postać za prawdziwe pieniądze przeznaczone na miesięczny abonament.

Chętni powinni zajrzeć tutaj, by rozpocząć swoją przygodę z grą od założenia konta. Cztery dni to trochę mało, ale lepsze to niż standardowy weekend, prawda?

Komentarze

0
·
Owszem, szczególnie że pierwszy weekend trwał cały tydzień. Ja grałem do wczoraj i konto zostało zablokowane dopiero dziś.
0
·
To ciekawe... U mnie blokada wskoczyła w poniedziałek rano, ale i tak zdążyłem rozwinąć moją sith warrior d 15 poziomu
0
·
Jak można się zalogować? Bo aby zdobyć klucz do darmowego weekendu to chyba trzeba się zalogować i tam podaje adres email i hasło i trzeba podać jakiś klucz. Skąd go wziąć?

Edit: dobra, już mi się udało. Nie potrzebnie wpisywałem klucz

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...