Zwiastun o zmianach w The Old Republic

1 minuta czytania

BioWare starannie podsyca zainteresowanie The Old Republic kusząc graczy kolejnymi zmianami. Zważywszy na wciąż obecne bugi, pole do popisu jest całkiem spore. Opublikowane wideo przedstawia jednak nie opis poprawionych rzeczy, ale ważniejszych nowości, które pojawią się wraz z kolejnymi aktualizacjami.

star wars the old republic

W materiale video James Ohlen mówi o rozbudowaniu funkcji powiązanych z gildiami. Chodzi tutaj przede wszystkim o banki gildiowe, pozwalające na gromadzenie dóbr przez wszystkich członków. Dzięki temu zniknie obowiązek przeznaczenia jednej (lub więcej) postaci na rolę muła przechowującego różne przedmioty czy surowce.

Ohlen chwali się także możliwością przesuwania elementów interfejsu, która to też opcja pojawi się w jednym z przyszłych uaktualnień. Dziwne, że taka możliwość nie znalazła się w grze od początku, jednak dobrze, że jej brak został zauważony.

Największym novum i zarazem perełką aktualizacji ma być system Legacy. Mówiono o nim wcześniej już całkiem sporo, ale potwierdza się możliwość niejako przyłączenia naszych postaci w ramach jednego drzewka genealogicznego. Oczywiście taka rodzina będzie rodziną w dość umownym stopniu, jednak osiągane bonusy, przeliczane także na specjalne punkty, będą dostępne dla wszystkich bohaterów, dzięki czemu będziemy mogli stymulować rozwój niektórych postaci, zaś plotki o poszerzeniu możliwości kreowania w ten sposób nowych herosów znajdują niejako swoje potwierdzenie.

Czy te zmiany w pełni zadowolą graczy?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...