Rise of the Rakghouls – garść informacji

1 minuta czytania

Poznaliśmy szczegóły pierwszego rozszerzenia do The Old Republic. Rise of the Rakghouls, bo o nim mowa, to tak naprawdę patch 1.1 do sieciowego świata Lucasa, który ma zawierać w sobie nie tylko nową zawartość dla gracza, ale także całą serię poprawek.

star wars the old republic

BioWare już po premierze pragnie podtrzymać zainteresowanie swoim tytułem, zaś wiele niedoróbek zdążyło się graczom dać we znaki w ciągu niepełnego miesiąca od premiery gry. Od 17 stycznia sytuacja ma się poprawić.

Zgodnie z obietnicami twórców, w ręce graczy zostanie oddany m.in nowy Falshpoint oraz zadanie grupowe, czyli Operation. Pierwsza z atrakcji, o nazwie Kaon Under Siege, to zadanie polegające na tłumieniu buntu tutejszej ludności przeciwko Tion Hegemonie. Czterej gracze będą walczyć o to, by przywrócić na planecie porządek. Flashpoint ma być dostępny od 50. poziomu doświadczenia zarówno w trybie Normal, jak i Heroic.

Operation: Karagga's Palace pozwoli formować drużyny graczy liczące od 8 do 16 osób. Ich zadaniem będzie walka z kartelem Huttów. Z Karaggą przyjdzie nam się zmierzyć na poziomach Normal, Heroic i Nightmare.

Greg Zeschuk obiecuje, że na pierwszym patchu się nie skończy: "W przyszłości aktualizacje będą jeszcze większe. Obiecujemy, że zadbamy nie tylko o dodatkową zawartość, ale także poprawę jakości gry dzięki Legacy System czy nowym funkcjom Gildii". Wystarczy jednak spojrzeć na oficjalne forum gry i listę poprawek, by przekonać się, że to dopiero początek wielkiego łatania TOR.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun Rise of the Rakghouls.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...