Będzie też trzecia droga w The Old Republic

1 minuta czytania

Zapału BioWare nie brakuje i póki co gracze mogą liczyć na ciągłe uaktualnienia i nowe elementy w sieciowym The Old Republic. Pojawiła się in formacja, która powinna ucieszyć tych, którym odwieczny konflikt Zakonu i Sithów obrzydł. Pojawi się trzecia, neutralna ścieżka, którą będzie mogła podążać nasza postać.

star wars the old republic

Do tej pory wszystko wydawało się proste. Mogliśmy podążać ścieżką Jedi, czyli domyślnie odgrywać "tych dobrych", albo też wrogów niszcząc siłą w stroju Sitha. Co jednak z tymi, których konflikt ten nie interesuje za wyjątkiem możliwości zbicia na nim dobrego interesu? Jeden z producentów, James Ohlen, zdradza, że neutralna ścieżka "zostanie rozwinięta w przyszłych aktualizacjach". Tym samym podążanie nią ma nam się w końcu opłacać.

Nic nie stanie na przeszkodzie, by stworzyć coś na wzór "szarego Jedi", który co prawda nie ufa Sithom, ale co do zasad Zakonu ma pewne wątpliwości. "Nie będzie potrzeby uciekania się do ekstremalnych rozwiązań, aby otrzymać nagrodę" – dodaje Ohlen.

Czy trzeba dodawać, że dla Łowcy Nagród to rozwiązanie niemalże idealne?

Komentarze

0
·
Dla Łowcy Nagród oraz Przemytnika Bardzo dobrze, że ten koncept jest w planach, bo niektórzy narzekali, że idąc ścieżką neutralną, trochę tracą.
0
·
A my to mieliśmy dużo wcześniej na naszych forumowych sesjach w postaci min. niejakiego Harlana
0
·
Dobrze, że w końcu coś z tym problemem chcą zrobić, bo skupiam się właśnie na fabularnym aspekcie tego tytułu, a mój łowca nagród jest w 100% neutralny i miło, że będę miał z tego jakieś profity. Czasem lubię pogrzeszyć i zimną krwią zabić jakiś cel, ale z drugiej strony mój kompanion gra rolę moralnego kompasu, bo się strasznie naburmusza, gdy zrobię krwawą łaźnię. Panie premierze, jak żyć? :~/
0
·
Pewno Mako ;p Wkurza mnie ta pannica ;p Gault jest bardziej wpożo

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...