The Old Republic – dziś premiera

1 minuta czytania

Dziś ma miejsce oficjalna premiera Star Wars: Old Republic, w którą nabywcy pre-orderów bawią się już od kilku dni. Pozostali musieli poczekać do 20 grudnia.

star wars the old republic

Gra jest najnowszym dzieckiem duetu BioWareEA a zarazem dość śmiałym projektem, na który wyłożono pokaźną sumkę. Trzeba przy tym wspomnieć jeszcze o należnościach dla LucasArts, by zrozumieć, dlaczego wydawca zdecydował się na miesięczny abonament i samą cenę pudełka, ustaloną w Polsce na 199 PLN (cena sugerowana).

Liczne beta testy i pozytywne opinie analityków wróżą grze sukces, ale właśnie dziś zaczyna się największa próba dla The Old Republic. BioWare ma na koncie głośne tytuły, zaś EA w branży MMO znane jest ze spektakularnych porażek wszystkich swoich dotychczasowych produkcji. Trzeba przyznać, że to mieszanka iście wybuchowa. Czy marka Star Wars wystarczy?

Komentarze

0
·
Na ten moment jest wybuchowa, ale porażka. Zrozumiałbym lagi na serwerach, w końcu dzień premiery - rzecz normalna. Zaakceptowałbym kolejki - popularna gra i premiera przed świętami. Trudno mi jednak zrozumieć fakt, że ja i tysiące innych gracz zwyczajnie nie mogą zalogować się do gry przez głupi błąd po stronie EA/BioWare.
0
·
Na ten moment gra jest spalona - bez spolszczenia?! A na dodatek niecałe 200 zł za grę, a potem płacić abonament wielkości 13 euro, który wyjdzie około 50 zł? Niech zapomną! Co do tej porażki - i świetnie! Może EA zacznie szanować graczy (spolszczenia, działające gry i odpowiednia kasa za nie).
0
·
Dlatego pewnie kupię najszybciej po nowym roku, kiedy opadnie ten entuzjazm, ale jak widzę cenę, to wolę kupić kolekcjonerkę ME3 czy GW2 niż zwykłą edycję TOR-a. Nie chodzi o język, ale o to, że to takie GW1 ale w klimacie SW. Są najemnicy, zadania typu przynieś/zabij i jedynie Moc oraz dialogi fajne. Będę tęsknić za swoimi 2 postaciami z bety, ale trudno - w końcu i tak w TOR nie ma drowów.
0
·
Też sie bardziej nastawiam na GW2 bądź Lineage2 niż na SW od BioWare...
Ale fajnie by było przeczytać waszą recenzję, jesli takową szykujecie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...