EA nie zarobi na Starej Republice?

1 minuta czytania

Zdaniem prezeza Activision Blizzard, Bobby'ego Koticka, Star Wars: The Old Republic nie jest tytułem, który przyniesie ElectronicArts spodziewane zyski a jedynie zyska na tym LucasArts.

star wars the old republic

Kotick uważa, że tytuł ten nie będzie w stanie wypracować spodziewanych zysków. Lucas będzie głównym beneficjentem sukcesu Star Wars – zaznaczył szef Activision Blizzard. Na potwierdzenie swojej opinii wypowiada się także w kwestii współpracy z LA: Rachunek ekonomiczny to zawsze jemu gwarantuje udział w zysku, nie rozumiem więc, w jaki sposób miałoby na tym skorzystać Electronic Arts. Jeśli spojrzeć wstecz i policzyć wszystkich, którzy dzięki zainwestowaniu w MMO osiągnęli sukces, to nie będzie to duża liczba.

Wygląda na to, że Kotick stara się zdyskredytować rywala, który ma pozbawić World of Warcraft kolejnych 500 tys. graczy, pogłębiając dotychczasową tendencję spadkową giganta.

Jak sądzicie, gra zarobi na siebie? Jednoznaczną odpowiedź poznamy dopiero po premierze, którą zaplanowano na 20 grudnia.

Komentarze

0
·
Nawet jeśli Lucas więcej zarobi to na tej grze EA i Bioware także zarobią, a Blizzard zgrywa bohatera i chce pokazać, że się nie boi - co jest kłamstwem, na co wskazuje treść jego wypowiedzi. WoW nie wyjdzie zwycięsko - przynajmniej ja tak uważam.
0
·
Jak nie zoptymalizują lepiej kodu to SW padnie zaraz po wydaniu. Gra ma grafikę jak sprzed kilku ładnych lat a tnie się na kompach na których skyrim i wiesiek 2 śmiga. Ale do 20 grudnia jeszcze trochę czasu oby się postarali.
Bobby Kotick znany jest ze swoich poglądów i z faktu, że widzi wszędzie tylko $, także wypowiedz jego mnie nie dziwi. Choć moim zdaniem WoW jeszcze pożyje do czasu uwolnienia "Tytana".
0
·
A ja się zastanawiam ile czasu zajmie Bioware wycofanie abonamentu za TORa? Wątpię czy to MMO pobije WOWa
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia środa, 30 listopada 2011, 17:35 napisał

A ja się zastanawiam ile czasu zajmie Bioware wycofanie abonamentu za TORa? Wątpię czy to MMO pobije WOWa

Te MMO zbiera bardzo pozytywne opinie, więc... Może w Polsce nie będzie aż taki super, bo nie zostanie wydany w polskiej wersji, ale resztę świata powinien podbić - sama marka Star Warsów, świetne MMO, które można potraktować jako single, znane studio, bardzo pozytywne opinie, zapowiedzi największego rywala WoW-a - cóż wychodzi na plus dla TOR-a, gdyż WoW się już trochę przejadł.

Wątpię, aby kiedykolwiek wycofano abonament. Zresztą nie rządzi tu Bioware tylko EA, której chodzi tylko o kasę.
0
·
Szczerze, mnie TOR zupełnie do siebie nie przekonuje, nie jest to moim zdaniem gra na miarę hitu, możliwe że duży rozgłos da tej grze z początku względnie dobre wyniki, ale to na krótką metę.
0
·
Jednym słowem - 'Guild Wars 2'
0
·
Grałem w BETĘ i jest git... ale rewolucji nie ma.
0
·
Po wypuszczeniu chłamu z pandami, wow padnie znacznie wcześniej.
0
·
W miniony weekend pograłem w betę na słabym kompie (nawet nie zbliżam się do skyrim) i się da. Miewałem problemy tak, ale gra potrafiła wciągnąć. Może to wina tego, że jestem fanem SW ale po tłumach jakie widywałem biegających po podziemiach Korriban wnioskuję, że chętnych jest nie mało. A grać teraz mogli tylko ludzie po 18 (wymóg do bycia testerem) i tylko wybrani. Ja mam tylko nadzieję, że znajdę jakieś znajome osoby by zasadzić się na miłym serwerku i biegać sobie wspólnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...