„The Old Republic” i prezentacje z E3

1 minuta czytania

Zgaduję, że już zdążyliście podnieść szczęki po obejrzeniu znakomitego zwiastuna „The Old Republic”. Jeżeli tak, to czas na powrót do przaśnej i mniej różowej rzeczywistości, którą odwiedzimy, jak BioWare Austin da, jeszcze w tym roku. Twórcy zaprezentowali dwa filmiki prosto z rozgrywki, które powinny zainteresować wszystkich maniaków uniwersum „Star Wars” i graczy niecierpliwie wyczekujących przygód w czasach Starej Republiki.

W pierwszej prezentacji wyruszamy do twierdzy krnąbrnego władyka, aby wybić jego ochroniarzy i przefasonować mu jadaczkę. Wiecie, wszystko w zbożnym celu – w końcu w drużynie jest Jedi.

Natomiast w rozszerzeniu wieści znajduje się zwiastun raidu, który został umiejscowiony na mroźnej planecie Belsavis.

Wirtualni bohaterowie będą musieli zmierzyć się z tajemniczym przeciwnikiem, w starożytnym kompleksie zwanym „Grobowcem wieczności”. To zagrożenie musi być powstrzymane za wszelką cenę, bo ktoś bruździ tak niepomiernie, że konflikt pomiędzy Republiką a Imperium to przy tym nieistotna waśń. Potrzebny jest szybki i precyzyjnie wykonany atak – stawką jest ocalenie milionów niewinnych istnień.

Komentarze

0
·
Genialny ten trailer.
0
·
smakowicie to wygląda:) nie moge sie doczekać

Dodaj komentarz

Wczytywanie...