„The Old Republic” bardziej ekscytujący dzięki Razerowi

4 minuty czytania

Informacja prasowa

Razer, czołowy producent high-endowych peryferiów do grania z dumą informuje o wprowadzeniu do swojej oferty licencjonowanej linii produktów Star Wars: The Old Republic. Ich premiera przewidywana jest wraz z oczekiwaną na całym świecie premierą gry. Dzięki współpracy z BioWare oraz LucasArts, powstanie kolekcja fantastycznego uzbrojenia dla gracza, bez względu na to, czy opowie się on po stronie Sithów czy ludów Republiki.

„Jako zagorzali fani Star Wars jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością stworzenia linii produktów do Star Wars: The Old Republic. Mogę obiecać, że efektem naszej pracy będzie spektakularna kolekcja peryferiów, które będą hołdem dla tego wspaniałego uniwersum, jego fanów oraz graczy. Teraz zawsze będziecie mieli przewagę nad swoimi przeciwnikami. Będzie to możliwe dzięki rewolucyjnej klawiaturze wyposażonej po raz pierwszy na świecie w dotykowy panel LCD oraz cenionej przez media i graczy myszce MMO z 12 programowalnymi przyciskami. Myszka i klawiatura są ponadto stylizowane na uniwersum Star Wars.” – powiedział Robert “RazerGuy” Krakoff, szef Razer USA.

Star Wars: The Old Republic to gra produkowana przez BioWare, twórców cenionej przez media i fanów gry Star Wars: The Knights of the Old Republic. Dzięki linii produktów Razera, wyposażonych w niezrównaną high-endową technologię opracowaną pod katem grania oraz design nawiązujący do świata Star Wars, fani będą mogli zagłębić się w grę bez reszty. Wszystkie peryferia mają możliwość zmiany symbolu, w zależności od tego po której stronie, Republiki czy Imperium, opowie się gracz.

„Chcielibyśmy żeby gracze zagłębili się całkowicie we wspaniały świat The Old Republic, a te świetne peryferia bez wątpienia to ułatwią. Kiedy rozpoczęliśmy z Razerem pracę nad tymi peryferiami, chcieliśmy żeby nie tylko uzupełniały gameplay, ale również nawiązywały swoim wyglądem do świata Star Wars. Przyznacie chyba, że każdy fan marzy o klawiaturze ze słynnym alfabetem Aurebesh?” – powiedział Rob Cowles, Senior Product Marketing Manager LucasArts.

Klawiatura Star Wars: The Old Republic Gaming Keyboard, posiada zupełnie rewolucyjne rozwiązania z zakresu gamingowej technologii. Została wyposażona w kolorowy, dotykowy panel LCD z dwoma rzędami adaptacyjnych klawiszy, które można przypisywać do umiejętności z gry, skrótów klawiszowych lub makr, oznaczając je dodatkowo dla lepszego odróżnienia grafiką z gry. Ta niezwykła i unikalna technologia została już ujawniona przez Razera podczas tegorocznego CES 2011, a dzięki tej klawiaturze będzie dostępna dla graczy z całego świata.

Linia produktów Star Wars: The Old Republic zawiera również bezprzewodową myszkę z dwunastoma przyciskami obsługiwanymi kciukiem, dwustronną matę zwiększającą precyzję ruchów oraz zestaw słuchawkowy 5.1 surround, lokalizujący przestrzennie odgłosy gry.

Więcej informacji o linii produktów Razera Star Wars: The Old Republic znajduje się pod tym adresem.

Star Wars: The Old Republic Gaming Keyboard

the old republic, razer

Po raz pierwszy na świecie klawiatura Star Wars: The Old Republic przeznaczona do grania, została wyposażona w dotykowy panel LCD oraz dziesięć adaptacyjnych klawiszy umożliwiających szybszy dostęp do umiejętności, skrótów klawiszowych i makr. Dodatkowo cała mapa klawiatury może być zmieniona z alfanumerycznej na alfabet Aurebesh!

Dzięki wymienialnym, podświetlanym złotym kolorem symbolom możesz pokazać innym po której stronie się opowiadasz – Imperium czy Republiki. Dzięki temu wspaniałemu urządzeniu moc naprawdę będzie z Tobą!

Cechy produktu:

 • Dotykowy panel LCD pozwalający na lepszą kontrolę i zarządzanie umiejętnościami postaci.
 • Dziesięć dotykowych, adaptacyjnych klawiszy ułatwiających kontrolę nad rozgrywką.
 • Podświetlane na złoto, cienkie klawisze z małym przeskokiem dla szybszego dostępu do ich funkcji.
 • W pełni programowalne klawisze oraz nagrywanie w locie makr.
 • Modyfikowalne wielokolorowe podświetlanie LED (do 16 milionów kolorów).
 • 1000Hz Ultrapolling, 1ms czas reakcji.
 • Wzmocniony kabel USB o długości ponad 2 metrów.

Cena: €199.99

Star Wars: The Old Republic Gaming Mouse

the old republic, razer

Myszka Star Wars: The Old Republic Gaming Mouse firmy Razer to przede wszystkim bezprzewodowa technologia opracowana pod kątem grania oraz dwanaście przycisków obsługiwanych kciukiem, przystosowanych do MMO. Posiada ona również wielokolorowe podświetlanie i możliwość wymiany symboli Imperium i Republiki, w zależności od strony którą preferujesz.

Cechy produktu:

 • 17 w pełni programowalnych, zoptymalizowanych pod MMO przycisków, w tym 12 obsługiwanych kciukiem.
 • Tryb działania bezprzewodowego oraz przewodowego.
 • Wymienialne panele symboli Imperium i Republiki ze złotym kolorem podświetlania.
 • Stacja dokująca z funkcją ładowania (działa jako odbiornik w trybie bezprzewodowym).
 • Modyfikowalne wielokolorowe podświetlanie LED (do 16 mln kolorów).
 • Laserowy sensor Razera 3.5G o dokładności 5600dpi.
 • 1000Hz Ultrapolling/1ms czas reakcji.

Cena: €129.99

Star Wars: The Old Republic Gaming Mouse Mat

the old republic, razer

Podkładka Star Wars: The Old Republic Gaming Mouse Mat firmy Razer daje nieporównywalnie lepszą od zwykłej podkładki precyzję, dzięki użyciu na obu jej stronach zoptymalizowanej pod kątem grania powłoki. Podkładka może być wykorzystywana obustronnie – na jednej ze stron znajduje się symbol Imperium na drugiej Republiki.

Cechy produktu:

 • Możliwość dwustronnego użycia, dzięki obustronnym nadrukom i powierzchni użytkowej.
 • Zoptymalizowane pod kątem wydajności powierzchnie ułatwiające ruchy myszki.
 • Antypoślizgowa, antyrefleksyjna, odporna na ścieranie struktura.

Cena: €49.99

Star Wars: The Old Republic Gaming Headset

the old republic, razer

Zestaw słuchawkowy Star Wars: The Old Republic Gaming Headset jest wyposażony w funkcję 5.1 surround, umożliwiającą wyraźny odsłuch dookólnego dźwięku. Dzięki niej wszystkie odgłosy gry są odwzorowane w trójwymiarowej przestrzeni, co znacznie potęguje wrażenia oraz umożliwia stosowanie nowych taktyk podczas walki. Podobnie jak pozostałe akcesoria z tej linii, również i zestaw słuchawkowy jest wyposażony w wymienialne panele z symbolami stron konfliktu.

Cechy produktu:

 • 5.1 surround z dookólnym, trójwymiarowym dźwiękiem.
 • Wysokiej jakości 50 mm membrany.
 • Mikrofon na elastycznym pałąku.
 • Wymienne panele z symbolami stron konfliktu.
 • Modyfikowane podświetlanie LED (do 16 milionów kolorów).
 • Przyciski kontroli głośności słuchawek i mikrofonu umieszczone na zestawie.
 • Możliwość zmiany długości pałąka łączącego słuchawki dla lepszego komfortu.

Cena: €129.99

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...