Turniej Pazaaka na swtor-online.com.pl

1 minuta czytania

Tylko do 11 marca będą przyjmowane zgłoszenia wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w Turnieju Pazaaka i tym samym umilić sobie oczekiwanie na Star Wars: The Old Republic.

Pazaak to gra karciana, w której celem jest zebranie 20 punktów. Każda partia składa się z trzech do pięciu rund, więc wystarczy wygrać trzy, aby zwyciężyć. Każdy z graczy dysponuje dwoma taliami: główną złożoną z kart o wartościach liczbowych od 1 do 10, oraz liczącą dowolną ilość kart talią dodatkową.

Udział w turnieju wymaga rejestracji na forum swtor-online.com.pl. Wśród zwycięzców zostaną rozlosowane nagrody:

  • Pierwsze miejsce: Ranga „Mistrz Pazaaka” na forum + Kubek SWTOR-Online.Com.PL + Książka „Darth Bane. Zasada Dwóch”, „Szturmowcy Śmierci” lub „Legion 501 Komandosi Imperium” (do wyboru)
  • Drugie miejsce: wspomniana wyżej ranga na forum + kubek
  • Trzecie miejsce: ranga "Mistrza Pazaaka" na forum

W sobotę, 12 marca, uczestnicy zostaną połączeni losowo w pary, ogłoszone zostaną również terminy pojedynków. Przegrana oznacza odpadnięcie z dalszych rozgrywek. Zwycięzca trafia do kolejnego etapu, w którym ponownie zostaną wyznaczone pary. W przypadku nieparzystej liczby uczestników zostanie dodany losowo wybrany gracz, który odpadł we wcześniejszym etapie.

Więcej informacji o Turnieju Pazaaka znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
Się dziś zarejestrowałam i pierwszy raz zagrałam z kimś w pazaaka na żywo, a nie z komputerem

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...