Słowa anonimowego pracownika EA skomentowane przez BioWare

2 minuty czytania

Pamiętacie, gdy jakiś czas temu anonimowy człowiek podszywający się pod pseudonimem "Wesz EA" napisał, że Star Wars: The Old Republic będzie największą porażką w historii MMO i firmy go wydającej? Po długich dniach czekania szefowie studia BioWare odpowiedzialnego za tę produkcję pozwolili sobie na kilka komentarzy.

sw:tor, naga sadow

Ray Muzyka, jeden z założycieli studia BioWare, w wywiadzie dla serwisu Eurogamer mówił: "Smutno czyta się coś takiego. Właśnie zdobyliśmy nagrodę na liście stu najlepszych pracodawców. Sporo inwestujemy w miejsca pracy. To dla nas bardzo ważne i traktujemy to poważnie. Ekipa z Mythica jest częścią grupy BioWare. Znam ludzi, którzy tam pracują i wiem, że dbają o wszystko, mają takie same poglądy jak inni liderzy w BioWare i EA. Staramy się nie odpowiadamy na plotki i spekulacje ludzi, którzy są źle poinformowani. Dążymy do stworzenia miejsca pracy o wysokim standardzie".

Greg Zeschuk, druga z osób odpowiedzialnych za powstanie kanadyjskiego studia, również sobie pozwolił na komentarz w tej sprawie: "Jesteśmy rozczarowani tym, że ktoś ma taką pesymistyczną wizję. Tak naprawdę biorąc pod uwagę anonimową osobę nie masz prawa wiedzieć skąd ona pochodzi. Staramy się stworzyć świetne miejsce do pracy, w którym powstawać będą udane produkty. Ale nigdy nic nie wiadomo, bo jako człowiek anonimowy możesz zarzucić nam wszystko, prawda?"

Szefostwo BioWare nie ukrywa jednak, że SW: TOR jest pewnym ryzykiem dla wydawcy, które jednak może przynieść zyski. Ray Muzyka skomentował to mówiąc, że gra "Korzysta z tego, czego zdołaliśmy się nauczyć przez ostatnie 15-20 lat naszej działalności w branży MMO i RPG. Jestem naprawdę dumny z ludzi tworzących ten zespół, którzy pracują ciężko, by dostarczyć świetną grę oferującą dużo rzeczy. Najlepsze elementy z sieciówek łączone są z tym, z czego BioWare jest najlepiej znane: fabułą, wyborami oraz konsekwencjami, nie zapominając o eksploracji, walce czy rozwoju postaci.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...