posiadlosc

Star Wars The Old Republic: Threat of Peace #12

1 minuta czytania

Po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania pojawia się kolejna część Threat of Peace – komiksu, który ma za zadanie wprowadzić graczy w historię powstającego MMORPG-a od BioWare i LucasArts.

logo, threat of peace, komiks

Nowe trzech kolejnych stronach komiksu znajdziemy akt drugi opowieści. Autorem scenariusza jest Rob Chestney z BioWare, natomiast rysunki, poprawione kolorami przez Michaela Atiyeha, wykonał Alex Sanchez.

Akt drugi ma miejsce na Coruscant, gdzie w wyniku oszustwa Sithów Republika jest zmuszona do przyjęcia niekorzystnych warunków traktatu. Ma on na celu szybkie uporządkowanie sytuacji, stanowiąc zarazem być albo nie być dla Republiki. W myśl traktaktu, Rada Jedi wysyła swoich najlepszych i najzdolniejszych rycerzy do Odległych Rubieży na pokładzie statku dyplomatycznego, Envoy. Misja ma na celu przekazanie tamtejszych obszarów Imperium. Niestety, zadanie to zakończyło się klęską, gdy wybuchła niezrozumiała bitwa pomiędzy Envoy a imperialnym statkiem transportowym w drodze do Korriban. W jej następstwie, Envoy ulega zniszczeniu.

Zainteresowani znajdą drugi akt komiksu w tym miejscu.

Komentarze

0
·
Choć po raz kolejny próbuje, to niestety nie jestem w stanie przekonać się do kreski, którą rysowana jest większość komiksów SW
0
·
Ja podobnie. Kwestia gustu oczywiście
0
·
[EDIT:]
By nie mulić, tłumacznie Threat of Peace, Act 2: New Galactic Order, Issue #1 dostępne tutaj.


[EDIT:]
Tłumaczenie Threat of Peace, Act 2: New Galactic Order, Issue #2 dostępne tutaj.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...