Tsuki – otwarta beta

1 minuta czytania

tsuki, baldurs gate 2 mod

Za pośrednictwem swojego bloga Lava poinformował, iż dostępna do ściągania i testowania jest wersja beta modyfikacji dodającej do Baldur's Gate 2 potencjalną postać do przyłączenia o imieniu Tsuki.

Postać o imieniu Tsuki (z jap. tsuku – księżyc) pojawiła się już w ramach modyfikacji Tajemnice Wybrzeża Mieczy. Chociaż wydaje się być niegroźnym hedonistą, to w istocie nie można mu powierzyć żadnych tajemnic i liczyć na to, że w razie niebezpieczeństwa wyciągnie ku nam pomocną dłoń. Tsuki to realista, który pragnie stanąć po właściwej, czyli zwycięskiej, stronie. Ten stan rzeczy wynika być może z samej biografii postaci. Ten czarodziej i łotrzyk w jednym to syn elfa z Waterdeep oraz kobiety o egzotycznej urodzie z odległego Kara-Tur.

Chociaż modyfikacja ta obejmuje jedynie drugą odsłonę Wrót Baldura, to jednak jest to bezpośrednia kontynuacja przygody z TWM. Nie musimy jednak celowo instalować wspomnianego moda, bowiem już na początku przygody możemy ustalić kilka zmiennych, dzięki czemu przygodę z Tsukim będzie można przeżyć na kilka sposobów. Mod zawiera także zawartość przeznaczoną dla Tronu Bhaala

Modyfikacja jest do pobrania pod tym adresem, zaś tutaj znajduje się oficjalny wątek na forum.

Komentarze

0
·
Wgląda jak 100% Azjaty...a 0% elfa

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...