Dni V – graficzna prezentacja postępów

1 minuta czytania

L'f w swoim sanktuarium na łamach forum Children of Bhaal zaprezentował nowości graficzne, które znajdą się w jego modyfikacji do drugiej części Wrót Baldura wraz z oficjalnym dodatkiem – mowa o Dniach V.

dni v, bladurs gate iidni v, bladurs gate ii

Jak zapewnia autor, gotowych jest już większość z 36 nowych obszarów. Nawiązują one do poprzedniej modyfikacji, Pieśni Władającej. W Dniach V poznamy piękny świat Aovenore, w którym czeka nas kilka zadań do wykonania. Oczywiście głównym celem będzie powrót na Toril, ale po drodze czeka nas sporo walki i jeszcze więcej dialogów – autor podkreśla tym samym, że dąży do modelu znanego z Planescape: Torment.

Zapowiedź graficzna jest dostępna na forum Children of Bhaal pod tym adresem, zaś tutaj więcej informacji na temat samej modyfikacji.

Komentarze

0
·
Baldurs....LUDZIE CZY WY ŚPICIE???Czy tylko ja na tym się wychowałem?Chętnie jeszcze raz zagram.Tylko błagam niech wojownicy i miecze i inne bronie oraz ubrania dla wojaków będą wyglądać jak w BG1.A nie jak postać jest zwrócona w lewo to broń w lewej ręce jest a jak patrzy w prawo to ma broń w prawej.I te krótko wystrzyżone fryzury, takie...nie naturalnie, nawet nie fantastyczne....Niech ludzie robią mody i wydadzą jeden wielki super mod.Zapłacę za niego, jeśli będzie dobry:]

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...