Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – klasyki Dungeons&Dragons wydane na konsole otrzymają pełną polską wersję język

2 minuty czytania

Odnowione i przystosowane do obsługi na konsolach największe klasyki RPG Dungeons & Dragons otrzymają pełną polską lokalizację – oświadcza Beamdog we wpisie zamieszczonym na oficjalnej stronie studia. Gracze będą mogli przeżyć na nowo przygodę w Baldur’s Gate, Baldur’s Gate ll, Icewind Dale oraz Planescape: Torment w polskiej dźwiękowej wersji językowej. Pierwsze aktualizacje trafią do graczy jeszcze w tym miesiącu.

beamdog

Polscy gracze otrzymają bezpłatnie aktualizację, wprowadzającą polską ścieżkę dźwiękową – ogłosiło studio Beamdog, przepraszając za brak odpowiedniego patcha w dniu premiery. – 15 października premiera tytułów D&D Enhanced Edition od Beamdoga dla Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One nie obejmowała nieanglojęzycznych lektorów, których obiecaliśmy dostarczyć wraz z premierą. Bardzo nam przykro z powodu tego błędu i pracujemy nad tym, aby jak najszybciej dostarczyć obiecaną zawartość. – czytamy w oświadczeniu studia Beamdog.

Studio Beamdog jest znane z odświeżania klasycznych tytułów z gatunku Dungeons & Dragons na platformach PC. Sześć ulubionych przez fanów Beamdoga gier po raz pierwszy zostało przeniesione na konsole, pozwalając fanom RPG doświadczyć epickich przygód Dungeons & Dragons w zupełnie nowy sposób. Zestawy Enhanced Edition na konsole to także nowa zawartość, postacie i klasy, rozszerzone opcje tworzenia postaci. Wszystkie tytuły zostały zoptymalizowane pod aktualne wymogi techniczne i zawierają m.in. ulepszoną funkcjonalność dla wielu graczy, rozdzielczość 4K, poprawki błędów czy zmiany balansu gry.

beamdog

Polscy gracze mogą oczekiwać aktualizacji wprowadzającej polski dubbing w najbliższych tygodniach:

  • Xbox One: 31 października 2019 r.
  • Playstation 4: 31 października 2019 r.
  • Nintendo Switch: 13 listopada 2019 r.

15 października miała miejsce premiera klasyków z serii Baldur's Gate, Icewind Dale oraz Planescape: Torment. Gra Neverwinter Nights zostanie udostępniona graczom na całym świecie jeszcze w tym roku, 3 grudnia 2019 r.

Dostępne na rynku zestawy pudełkowe zawierają:

  • Na zestaw Baldur’s Gate składają się obie części gry (Baldur's Gate, Baldur's Gate II) ze wszystkimi DLC i rozszerzeniem Baldur's Gate: Siege of Dragonspear, jak również z zupełnie nową treścią, stworzoną by połączyć oba tytuły na 20-lecie serii
  • Pakiet złożony z Planescape: Torment Enhanced Edition oraz Icewind Dale Enhanced Edition, wraz z rozszerzeniami

Gry w wydaniu pudełkowym na konsole Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch są do kupienia w takich sieciach jak m.in. Media Expert, Empik, MediaMarkt czy RTV Euro AGD. Dystrybucją gier na polskim rynku zajmuje się CDP.

beamdog beamdog

Źródło: www.beamdog.com

Komentarze

0
·
A spolszczenia do SoD jak nie ma tak nie ma...
0
·
Pytania trzeba wysyłać do CDP.
0
·
Raczej do Beamdoga, który samemu nie kiwnie palcem w tej sprawie i bezczelnie czeka aż fani zrobią wszystko za niego.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...