Baldur's Gate II: Enhanced Edition oficjalnie po polsku

1 minuta czytania

Beamdog opublikował łatkę o numerze 2.5, która poprawia sporo błędów i dodaje długo wyczekiwane tłumaczenie na obce języki drugiej odsłony "Wrót Baldura" w wersji Enhanced Edition. Rzecz jasna, najbardziej cieszą się Koreańczycy, ale i nad Wisłą mamy powody do zadowolenia.

baldur's gate 2

Chociaż Beamdog ostatnio nie wysila się przy "odświeżaniu" klasycznych gier RPG (patrz: ledwie widoczna poprawa wersji wizualnej miasta Neverwinter), to wreszcie pojawiła się wyczekiwana od dawna łatka o numerze 2.5. Mimo że oficjalnie w wersji beta, to jednak w końcu możemy spodziewać się licznych poprawek oraz raptem paru nowych portretów. Nas jednak najbardziej cieszy coś innego.

"Ledwie" rok po fanowskim tłumaczeniu na polski wreszcie możemy spodziewać się lokalizacji w ojczystym języku. Powracają znane i kochane filmiki, nowa zawartość także została w pełni przetłumaczona. Wystarczy skorzystać z wersji beta o numerze 2.5. Dla gry w wersji na Steam musimy skorzystać z "Właściwości" oraz zakładki "Beta".

baldur's gate: siege of dragonspear

Teoretycznie lepiej późno niż nigdy, stąd tylko drugi dodatek do pierwszej odsłony sagi wciąż pozostaje nieprzetłumaczony. Kiedy i tam pojawią się nowe lokalizacje? Tego nie zdradził póki co nikt, ale wygląda na to, że już bliżej niż dalej.

Komentarze

0
·
Polska wersja obowiązkowa jeżeli chodzi o stare klasyczne RPG-I
0
·
Na gog wciąż brak polskiej wersji ;/
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia sobota, 12 maja 2018, 16:06 napisał

Na gog wciąż brak polskiej wersji ;/


Na GOG.com póki co nie ma. Sami pisali: "When the 2.5 update is finished, we’ll be rolling it out across all platforms and stores. Watch out for more news on our social channels about updates to our other Enhanced Edition titles." To oznacza, że pojawi się także na pozostałych platformach, jednak z opóźnieniem. Póki co tylko Steam, Beamdog i Google Play.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...