Nowy materiał Wiedźmina 3 z pokazu dla dziennikarzy

1 minuta czytania

Opublikowany materiał promocyjny z zamkniętego pokazu dla dziennikarzy to kolejna okazja do tego, by przyjrzeć się powstającej grze. Chociaż sam filmik nie jest zbyt długi, to zawiera kilka niepokazywanych dotąd scen.

wiedzmin 3, dziki gon, witcher 3 wild hunt

Na pierwsze oficjalne opinie środowiska prasowego przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak udostępniona zapowiedź przedstawia kilka scen, które nie pojawiły się w poprzednich materiałach. Ma jednocześnie stanowić przedsmak tego, co przygotowali twórcy na najbliższy poniedziałek.

Poniżej możecie obejrzeć promocyjny materiał filmowy z pokazów gry dla dziennikarzy.

Przypominamy, że już w poniedziałek o 20:00 polskiego czasu na kanale GOG.com w serwisie Twich dane nam będzie obejrzeć 15-minutową prezentację "Dzikiego Gonu" z możliwością zadawania pytań deweloperom. Odpowiadać na nie będą Damien Monnier (Senior Gameplay Designer) oraz Miles Tostow (Level Designer), tak więc całość będzie prowadzona w języku angielskim. Premiera gry wciąż pozostaje wyznaczona na 19 maja.

Komentarze

0
·
Nawet na takich migawkach z nagrań w filmikach, czyli w piątej wodzie po ostatniej jakości rozdzielczości widać, że grafika kopie po twarzy z półobrotu. Myślę intensywnie, gdzie ukradnę komputer, na którym to pójdzie. Niemniej zapowiedzi "redefiniowania gatunku RPG" są więcej niż huczne. Oby nie puste, bo nawet najbardziej zapierające dech w piersiach fajerwerki same nie pozwolą osiągnąć tego statusu.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...