Wiedźmin 3: Dziki Gon – Druga grywalna postać i nowy zwiastun

Polscy twórcy – jak się okazało – nie ujawnili jeszcze wszystkich najciekawszych wieści związanych z Najbardziej Oczekiwaną Grą (tytuł zdobyty został w głosowaniu graczy i oficjalnie ogłoszony na gali The Game Awards 2014). CD Projekt RED ujawnił kolejną zaskakującą kartę, skrywaną na odpowiedni moment (którym okazało się zdobycie wspomnianego tytułu). Mianowicie – w "Wiedźminie 3: Dzikim Gonie" będziemy mogli wcielić się w dwie grywalne postacie! Kim jest drugi (obok Geralta z Rivii) tajemniczy bohater?

wiedźmin 3

Tego na ten moment nie wiemy. Aczkolwiek możliwości już można mnożyć – w końcu uniwersum stworzone przez Andrzeja Sapkowskiego, a następnie przeniesione do gry posiada wiele świetnych postaci, w które gracze z chęcią by się wcielili. Z grywalną osobą wiąże się nowy zwiastun produkcji studia CD projekt RED zatytułowany "Starsza krew". Z niego możemy wysnuć parę bardziej możliwych postaci – może wcielimy się w Ciri, Yennefer albo Lamberta pomagającemu Geraltowi w walce.

Jak myślicie – kim przyjdzie nam zagrać? Jakie są Wasze domysły? Przy okazji, skoro o gali The Game Awards 2014 była mowa, warto wspomnieć, że tytuł Najlepszej Gry Roku powędrował również do cRPG-a. BioWare pewnie się cieszy, bo to właśnie "Dragon Age: Inkwizycja" zdaniem jury jest najlepszym tytułem. Zgadzacie się z wyborem?

Komentarze

0
·
Ciri Ciri Ciri Ciri Tyle w temacie

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...