Na dobry początek weekendu...

1 minuta czytania

Dobra, nie będę owijał w bawełnę. Niby mógłbym napisać tłusty elaborat o tym, jak ważną częścią społeczności graczy są cosplayowcy i o zbawiennym wpływie ich ogromnej pasji na branżę elektronicznej rozrywki. O tym, że drobiazgowo przygotowane przebranie oraz odpowiedni model, potrafi zrobić lepszą reklamę danej marce niż efekciarski zwiastun pęczniejący od CGI. Przy okazji zaznaczyłbym, iż trzeba mieć olbrzymi talent, sporą odwagę i ogromny dystans, aby zdecydować się na taką aktywność, więc powinniśmy ją dopingować zamiast zalewać falą sceptycyzmu (choć uzasadniona krytyka jest zawsze na miejscu)...

triss merigold, cosplay, wiedźmintriss merigold, wiedźmin, cosplaytriss merigold, wiedźmin, cosplay

...ale po co? Szczery ze mnie facet, dlatego nie zamierzam mydlić oczu. Po prostu nie ma o czym pisać, a trochę głupio, aby w piątkowe popołudnie na stronie głównej wiało pustką (bo naczelny wtedy bije!). Brak tematu, weny, konceptu – nic nie poradzę.

No, a że Pani Xenia to bardzo gładka dziewucha, która została pochwalona przez samych twórców na wiedźmińskim mordoksięgu, więc dlaczego mam być gorszy?

Komentarze

2
·
Nie dodałeś jednego zdjęcia, które było istnym Sapokwoskim w pigułce.
0
·
Ati, właśnie to samo miałam napisać.
0
·
Wiem, że tamta fotka najlepsza Jednak, come on... część naszych czytelników nie jest pełnoletnia, więc nie chciałem gorszyć młodzieży. Choć, nie powiem - link do wiedźmińskiego mordoksięga zamieściłem roztropnie, właśnie w tym celu. Subtelność, Drogie Panie, subtelność.

0
·
Haha, wiedziałem, że "tej kwestii" będą się tyczyć komentarze.

Mnie też tego zdjęcia brakuje. :<
0
·
Nie ma to jak mieć bardzo dobrą rozrywkę na weekend i myślę, że wszyscy tutaj na forum mnie popieracie w tym względzie.
0
·
Ech, właśnie w takich chwilach żałuję, że nie mam facebooka
0
·
+1, Krzysiu

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...