Trailer z E3 od kuchni, czyli kto zmarzł na klifie?

1 minuta czytania

Trailer Wiedźmina 3 podczas tegorocznych targów E3 w końcu pokazał nam nieco akcji w skórze sławnego Białego Wilka. Okraszony piękną scenerią, prezentował najważniejsze założenia gry i obiecywał, że dostaniemy grę stanowiącą godne ukoronowanie przygód Geralta. Najnowszy materiał filmowy pozwala nam zajrzeć za kulisy i zobaczyć, jak powstawał sam trailer z udziałem ekipy CDPR.

wiedzmin 2, witcher 2 solucja, wiedzmin 2 edycja rozszerzona solucja, wiedzmin 2 solucja

Przyznam szczerze, że sam z uśmiechem na twarzy oglądałem piękne krajobrazy, wyobrażając sobie skaliste wybrzeża Skellige. Chociaż dopiero całkiem niedawno okazało się, że jedno z planowanych rozszerzeń do "jedynki" miało się rozgrywać na wymienionych wyspach, to dopiero w "trójce" będziemy mogli je obejrzeć i zwiedzić. Czy ujrzymy krajobrazy podobne do tych, które niektórzy członkowie z ekipy tworzącej grę mogli odczuć na własnej skórze?

Zwykle najbardziej interesuje nas efekt finalny, jednak miło popatrzeć na etap produkcji, kiedy zimna i niegościnna z pozoru Szkocja wynagradza trudy pięknymi krajobrazami. Kto z ekipy zmarzł najbardziej?

Na premierę samej gry będziemy musieli poczekać do 2014 roku, jednak kampania promocyjna powoli rusza, więc to pewnie nie ostatni materiał filmowy, jaki dane nam będzie zobaczyć.

Komentarze

0
·
Wygląda obiecująco.
0
·
Drogie dzieci, poświęcajcie swe życia nieskończonym rzędom cyferek i literek, zakładajcie okulary, odrzucajcie społeczeństwo i stawajcie się programistami, bo wtedy, pewnego dnia, będziecie mogły uczestniczyć w TAKICH rzeczach

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...