Dziki Gon zbiera obfite żniwa podczas E3

1 minuta czytania

CD Projekt RED może być zadowolone z pokazu Wiedźmina 3 podczas tegorocznych targów E3. Jej debiut został ciepło przyjęty tak przez prasę i recenzentów, jak też graczy. Polskie studio z dumą ogłasza, że Dziki Gon zdołał zebrać aż 49 nagród.

wiedzmin 3, witcher 3

Najnowsza i zarazem ostatnia odsłona z Geraltem w roli głównej pokazała się z dobrej strony, skutecznie zaostrzając apetyt na więcej. Wreszcie też mogliśmy ujrzeć fragmenty samej rozgrywki, dowiadując się więcej o świecie gry i jej ważnym elemencie, jakim jest walka i przetrwanie na ogarniętej wojną Północy.

Wysiłki twórców zostały także docenione przez branżę, dzięki czemu Wiedźmin 3 zdobył aż 49 nagród. Wśród nich zwycięstwa w takich kategoriach jak “Best Game of E3”, Best RPG of E3” oraz “Editor's Choice”. To tylko niektóre z wyróżnień, jednak cała ich lista jest dostępna pod tym adresem. Polskim twórcom gratulujemy i cieszymy się, że nasze gry zdobywają coraz większe uznanie na świecie.

Komentarze

0
·
Brawo, brawo, brawo !
Lepieć być nie mogło - oto kolejna gra zbierająca żniwa jeszcze przed premierą. Już jestem ciekaw jak sprawa będzie wyglądać z kolejnymi tytułami studia, które przynajmniej w najbliższej przyszłości nie będą się opierać na silnych ramionach Geralta.

Wygląda na to, iż REDzi całą swoją pracą i ogólnym nastawieniem do graczy zapracowali na nieograniczony kredyt zaufania, który kiedyś należał do Techlandu (który to, niestety, zszedł na przysłowiowe psy).
0
·
"Least Likely To Be Absolute Arse Award" - spoko nagroda

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...