szczury_wroclawia_szpital
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Geralt walczy na trailerze wprost z E3

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: poniedziałek, 10 czerwca 2013

Targi E3 to doskonała okazja na prezentację danego tytułu. Wiedzą o tym także ludzie z CDP RED, stąd też nie mogło zabraknąć materiałów z nadchodzącego finału przygód Geralta, czyli Wiedźmina 3: Dziki Gon.

wiedźmin 3

Do tej pory otrzymaliśmy jedynie kilka suchych faktów, jednak nikt oficjalnie nie uraczył nas fragmentami pochodzącymi z samej rozgrywki. Tym razem... także nie będzie nam to dane – przynajmniej nie do końca. Nowy materiał wideo to co prawda wciąż klimatyczny zwiastun, jednak wpleciono w niego materiały gameplayu. Jak radzi sobie w walce brodaty Geralt?

Wygląda na to, że całkiem dobrze. Co prawda na materiale nie zobaczymy starć z naprawdę wielkimi przeciwnikami, ale całość prezentuje się bardzo dobrze. Z resztą ocenić możecie także sami.

Jakby nadal mało było wam Geralta, to pojawił się także kolejny filmi "Z dziennika developera". Ujrzymy w nim przede wszystkim piękne krajobrazy, które przypominają mi trochę wybrzeże Szkocji lub wiecznie zielonej irlandii. Poza tym możemy posłuchać trochę o samym świecie gry, obejrzeć przez chwilę jazdę konną czy też podróż łodzią.

To wciąż niewiele, jednak wygląda na to, że kończy się okres pod tytułem "Obiecujemy" a rozpoczyna "Spójrzcie i Oceńcie". W końcu to już ostatnia część przygód Geralta, więc gra musi być naprawdę dobra.

Komentarze

Gość_LAKB* · wtorek, 11 czerwca 2013, 00:23
0
Będzie dobra... Tu nikt im nie ślęczy nad karkami i nie krzyczy w połowie pracy: "No, chłopaki, zbierajcie się" (czyli jak to miało miejsce podczas pracy nad Gothikiem 3"
Frey · wtorek, 11 czerwca 2013, 09:43
0
Super muzyka, chociażby dla niej samej można by w wiedźmina grać.
piter375 · wtorek, 11 czerwca 2013, 11:39
0
O! Będzie można użyć AArd na ziemi by powalić pobliskich wrogów!
krzyslewy · wtorek, 11 czerwca 2013, 15:26
0
Panowie z CD Projekt Red - zrobiliście na mnie wrażenie. Świat wygląda o wiele lepiej od Skyrima, jest bardziej różnorodny, szczegółowy, kolorowy - przynajmniej na zwiastunie. "Wiedźmin 3: Dziki Gon" wygląda pięknie i chyba do tej pory nie byłem nim tak podekscytowany. Rozległe tereny do eksploracji, rozbudowane i olbrzymie metropolie... Już się nie mogę doczekać
Sosna · wtorek, 11 czerwca 2013, 16:57
0
W mojej głowie tworzą się takie obrazy że może trochę przystopuję

Nic tylko czekać i liczyć że nie wyskoczą z jakimiś magicznymi wymaganiami.
Redhorn Steelaxe · wtorek, 11 czerwca 2013, 20:30
0
Czekam, choć liczę na większy udział słowiańskich motywów niż w dwójce i lokacje podobne kameralnością do takiego 4 aktu z części pierwszej.
No i tryb nagłej śmierci. Koniecznie.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...