Ulepszony graficznie Wiedźmin 3 jeszcze w tym roku

1 minuta czytania

wiedźmin 3

Polskie studio CD Projekt RED przygotowało dla nas małą niespodziankę pod postacią daty premiery ulepszeń grafiki do "Wiedźmina 3: Dziki Gon" wraz z oficjalnymi dodatkami oraz wszystkimi darmowymi DLC. Okazuje się, że Geralt w mocno liftingowanej wersji pod konsole i sprzęt nowej generacji ponownie będzie się starać odszukać Ciri jeszcze w tym roku. Choć możemy spodziewać się przede wszystkim zmian w wersji technicznej gry, to przygotowano także drobny dodatek dla fanów uniwersum.

Twórcy gra chwalą się, że od 14 grudnia trzecia odsłona serii będzie nosić miano "Edycji Kompletnej", a co za tym idzie, wsparcie grafiki obejmie zarówno wszelkie dodatki i rozszerzenia, jak też każdą wersję gry zarówno na PC, jak też konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Co więcej, nabywcy edycji na PC, PS4 lub Xboxa One otrzymają rzeczoną łatkę zupełnie za darmo.

wiedźmin 3

Poza tym możemy spodziewać się pojawienia ray tracingu, choć na sam pokaz nowej edycji będziemy musieli poczekać do przyszłego tygodnia. Za pośrednictwem platformy Twich CD Projekt RED przedstawi gameplay z "Edycji Kompletnej". Co ciekawe, twórcy obiecują też specjalny dodatek dla fanów serialu Netflixa, obejmujący kosmetyczne zmiany głównych bohaterów oraz dedykowany zestaw broni i zbroi.

Twórcy modów pewnie też będą musieli przygotować nowe wersje swoich modyfikacji i pozostaje mieć nadzieję, że ładne widoki będą tego warte. Ah, gdyby jeszcze przy okazji tej łatki tak dali trzeci dodatek...

Komentarze

0
·
Znowu będzie grane
0
·
Hmm, mam nadzieję, że to ulepszenie graficzne będzie opcjonalne.
Zwykła grafika nie jest zła, a dodatkowego obciążania sprzętu mi nie potrzeba.
0
·
Zapewne wszystkim będzie można sterować z poziomu menu, więc nowa łatka z nowymi opcjami raczej nie powinna powodować dodatkowego obciążenia jeśli ktoś tego nie będzie chciał...
0
·
Teraz CD Project przechodzi na silnik graficzny Unreal Engine 5. Czy nowy Witcher 4 będzie jeszcze ładniejszy od obecnego? Czy nowy silnik nie popsuje wyglądu tej wspaniałej flory i fauny jaka była na starym silniku? Na jakim silniku jest budowany Gothic Remaster jeżeli na Unreal Engine to nie wygląda to zbyt ładnie.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...