Zgarnij darmowego Wiedźmina 3

1 minuta czytania

Informacja prasowa

Niedawno świętowaliśmy piąte urodziny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a przed nami jeszcze jeden dobry powód, by wrócić do tego kultowego tytułu od CD PROJEKT RED. Jeśli masz już grę na dowolnej platformie PC lub konsoli, możesz teraz odebrać darmową kopię w GOG GALAXY 2.0. W przyszłości możesz się spodziewać więcej tego typu wydarzeń w GOG GALAXY 2.0.

gog galaxy 2.0

W jaki sposób mogę odebrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo?

Jeśli połączysz platformę, na której już masz Wiedźmina 3 z naszą aplikacją GOG GALAXY 2.0, otrzymasz darmową kopię gry z GOG.COM. Tytuł pojawi się w aplikacji w twojej bibliotece gier. GOG GALAXY 2.0 zaimportuje również twoje postępy z Wiedźmina 3, w tym osiągnięcia i czas gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji GOG.COM zawiera kilka ekskluzywnych dodatków cyfrowych: ścieżkę dźwiękową rozszerzoną o 4 dodatkowe utwory, oficjalne szablony papierowych zabawek z serii Wiedźmin, zaprojektowane przez Tougui, oraz komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej. Posiadacze wersji GOG.COM mogą pobrać wszystkie te dodatki, korzystając z aplikacji GOG GALAXY 2.0.

Darmową kopię gry możesz odebrać w aplikacji przez cały tydzień, do 23 czerwca, do godziny 13:00. Aby pobrać GOG GALAXY 2.0 na Windowsa lub macOS, odwiedź stronę gogalaxy.com. Upewnij się też, że masz najnowszą wersję aplikacji: 2.0.16.187 na Windows lub 2.0.16.200 na macOS.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...