Geralt powróci w nowym komiksie wydawnictwa Dark Horse

1 minuta czytania

Dobre wieści dla wszystkich pasjonatów spragnionych nowych przygód z wiedźmińskich szlaków i miłośników postaci Geralta z Rivii. Najsłynniejszy łowca potworów już niedługo powróci ze świeżą historią za pośrednictwem kolejnego komiksu wydawnictwa Dark Horse.

fading memories

“Fading Memories” powstaje we współpracy ze studiem CD Projekt RED, stąd też opowieść weźmie pod uwagę wydarzenia, które miały miejsce w grach. Geralt będzie starał się odnaleźć w zupełnie nowej rzeczywistości, w której wiedźmini to chodzący archaizm, natomiast zagrożenia związane z napadami potworów na szlakach praktycznie zniknęły. Kiedy protagonista, w związku z kryzysem na rynku pracy i brakiem jakichkolwiek zleceń, zaczyna zastanawiać się nad nowymi ścieżkami życiowymi, otrzymuje misje od burmistrza małego miasteczka – wyeliminowanie mglaków, które porywają lokalną dziatwę. W obecnej sytuacji Geralt jest daleki od wybrzydzania, ale doświadczony wiedźmin wyczuwa, że pod z pozoru prostym zleceniem, kryje się coś podejrzanego i wyjątkowo mrocznego…

Autorem scenariusza jest Bartosz Sztybor, natomiast za grafikę odpowiada Amad Mira. “Fading Memories” stanowi pierwszy zeszyt czteroczęściowego cyklu. Premiera została zapowiedziana na 17 czerwca. W rozszerzeniu wieści znajdziecie pełną okładkę komiksu.

fading memories

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...