Wiedźmin 3 na Nintendo Switch już dostępny

1 minuta czytania

Nintento Switch dołącza do grona platform, na których będziemy mogli zobaczyć w akcji "Dziki Gon". Co ważniejsze, w swoje ręce dostaniemy produkt kompletny, a więc wyposażony we wszystkie poprawki, dwa duże rozszerzenia oraz 16 mniejszych DLC.

wiedźmin 3

CD Projekt Red nie zwalnia tempa i rusza na podbój nowej platformy. Po wersjach na PC, PS4 i Xbox One przyszła pora na Nintendo Switch. Od teraz posiadacze tej konsoli będą mogli wraz z Geraltem odszukać Ciri a przy okazji stanąć oko w oko z budzącym grozę Dzikim Gonem. Co więcej, w swoje ręce dostaną także dwa oficjalne rozszerzenia oraz pakiet wszystkich darmowych DLC, dzięki którym przy grze można spędzić ponad 150 godzin.

"Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna" jest dostępna w sprzedaży w formie pudełka z kartridżem, jak też wersji cyfrowej. Pierwsza zawiera, poza samą grą, także mapę świata, kompedium wiedzy oraz naklejki. Wersja cyfrowa także składa się z tych samych elementów, wyjąwszy rzecz jasna ostatni, jednak każdy z nich trzeba będzie sobie osobno pobrać i wydrukować.

wiedźmin 3

Z okazji premiery przygotowano także specjalny trailer, który powinni oglądać wszyscy od 17 roku życia. Cena to ponad 200 PLN, w zależności od miejsca, w którym nabędziemy swoje pudełko. Wersja cyfrowa jest dostępna jedynie za pośrednictwem Nintendo eShop, gdzie przyjdzie nam zapłacić niespełna 50 funtów.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...