Koncert z muzyką Wiedźmina 3 za darmo

2 minuty czytania

Serwis GOG dorzuca kolejne elementy w ramach swojej promocji Made in Poland. Tym razem możemy spodziewać się za darmo koncertu, podczas którego można było posłuchać muzyki z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Do tego dochodzą trzy gry, które dostały polskie wersje językowe.

wiedźmin 3

GOG promuje swoją promocję Made in Poland, która ma uczcić święto odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Z tej okazji przeceniono tytuły stworzone przez rodzime studia. Przygotowano także specjalną promocję, dzięki której przez 48 godzin będziemy mogli za darmo pobrać trwający półtorej godziny zapis koncertu z muzyką pochodzącą z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon".

GOG to nie tylko gry, ale także pewna baza materiałów filmowych. Zwykle są to produkcje skupione wokół środowiska graczy, ale serwis oferuje także zapis koncertu z maja 2016 roku, który stanowił część dziewiątej edycji krakowskiego Festiwalu Muzyki Filmowej. Czeka na nas ponad 30 utworów zarówno z podstawowej wersji gry, jak też obu oficjalnych dodatków.

wiedźmin 3

Głównym wykonawcą jest orkiestra AUSO z Tychów, ale pojawiła się także folkowo-metalowa formacja Percival Schuttenbach, zaś całość uzupełnił chór Pro Musica Mundi oraz soliści, wśród których pojawia się także niejaka Monika Brodka. Promocja już się zaczęła i wystarczy kliknąć na baner z widoczną powyżej Priscillą, dzięki czemu koncert trafi na nasze konto. Nie da się go pobrać z poziomu GOG Galaxy, więc musimy udać się bezpośrednio na stronę serwisu GOG i zajrzeć na własną półkę.

Poza tym ogłoszono, że polską wersję językową zyskały kompletne wersje trzeciej i czwartej odsłony serii "Heroes of Might of Magic", jak tez piąta część w wersji Bundle. Miejmy nadzieję, że to nie koniec rodzimych wersji w ofercie sklepu, bowiem wciąż czekamy na polonizacje takich klasyków jak "Arcanum" czy "Świątynia Pierwotnego Zła".

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...