Wiedźmin 4? Może później

1 minuta czytania

Rozgrywka "Wiedźmina 3: Dziki Gon" już niedługo nieco się wydłuży, dzięki Nowej Grze Plus. Jednak niemal każdy zadaje sobie pytanie, kiedy usłyszymy coś o Wiedźminie 4?

wiedźmin 3

We wrześniowym wydaniu Game Informera Marcin Iwiński, dyrektor wykonawczy, postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie: "Marka zasługuje na odpoczynek. Przez ostatnią dekadę zespół pracował nad mieczami, zamkami i średniowiecznymi, słowiańskimi potworami. Sądzę więc, że nadszedł czas na pistolety, androidy i jakąś amunicję. I nekropolię. Właśnie nad tym będziemy teraz pracować." Mowa oczywiście o Cyberpunku 2077. Oczywiście CD Projekt RED nie wyklucza stworzenia Wiedźmina 4, jednak z całą pewnością będziemy musieli na niego jeszcze poczekać. Iwiński podkreśla też, że chociaż świat "Wiedźmina" jest na tyle obszerny i barwny, aby móc opowiadać w nim najróżniejsze historie to studio nie zamierza wydawać kolejnych części rok po roku. Myślicie, że to mądre posunięcie?

Komentarze

0
·
Jak najbardziej . Wydawanie kolejnych gry z serii wiedźmin mogło by zatluc markę i skutkować kiepskimi grami które skreślą całą markę jak dragon age 2
0
·
Tak, tak, tak! Całe szczęście, że nie zamienią Wieśka w kolejne Assassins Kridy i Mas Efekty.
0
·
Szczerze mówiąc mi też się wydaje, że to zrobi grze dobrze. Za bardzo miętoszony jeden projekt zamienia się kisielopapkę, a tak może chociaż będzie nadal w miarę świeży? Bardziej ciekawi mnie właśnie, jak poradzą sobie z klimatami cybepunkowymi? Jeszcze przy poprzednich Wiedźmina sporo mówili o tym, że robią skrupulatny research do swoim projektów.
0
·
Dobrze robią. Trzeba dystansu nabrać, żeby z nowymi pomysłami móc wrócić.
0
·
Z punktu widzenia pisania dalszej części działu - wiadomość cudowna Poza tym - wiadomo, że rozsądna. Zawsze mogą jeszcze zdecydować się na jakieś DLC do W3.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...