Na polowanie wyruszyło już 4 miliony Wiedźminów

1 minuta czytania

Sukces CD Projekt RED – absolutny. Tryumf polskich twórców – niezaprzeczalny. Zwycięstwo rodzimej kultury – bezdyskusyjne. Ta wiadomość cieszy tym bardziej, ponieważ ciepłe przyjęcie danej produkcji przez krytyków i graczy, nie zawsze jest równoznaczne z komercyjnymi osiągnięciami. Szczęśliwie, to nie jeden z tych przypadków, gdyż "Wiedźmin 3" sprzedaje się świetnie i w przeciągu dwóch tygodni trafił do domów 4 milionów graczy.

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

"To dla nas znak, że obrana przez CD PROJEKT RED ścieżka prowadzi w dobrym kierunku i pokazuje nam, że warto publikować darmowe DLC i nie zapominać, dla kogo i po co tworzy się gry" – podsumował współzałożyciel studia, Marcin Iwiński.

Trudno się z tym nie zgodzić. Szczerze winszujemy wyniku i liczymy, że warszawskie studio jeszcze niejednokrotnie sprezentuje nam produkt takiego kalibru, wciąż z gracją podnosząc poprzeczkę dla siebie oraz konkurentów.

Źródło: www.facebook.com

Komentarze

0
·
4 miliony osób ma lepszego kompa niż ja.
0
·
Pomyśl lepiej ile osób w samej Korei Północnej ma słabszego kompa od ciebie.
0
·
To może jeszcze Chris Avellone do nich dołączy, węsząc dla siebie okazję do rozwoju zawodowego?
0
·
Skrajne porównanie.
0
·
Cieszy mnie z tego sukcesu i mam nadzieję, że jeszcze więcej dołączy do polowania Gra naprawdę świetna i Redzi zasługują na każdą złotówkę (i dolara i euro i novigradzką koronę ).

Oby tylko wytrzymali z tym przyjacielskim nastawieniem do graczy i dlc to może inne firmy growe podpatrzą (mogę pomarzyć, nie? )

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...