Wiedźmin 3: Dziki Gon – łatka 1.03 już jest

1 minuta czytania

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Najnowsze dziecko CD Projekt RED to niezaprzeczalnie świetna gra, ale jednak nie bez wad. Olbrzymi i otwarty świat pociąga za sobą rozliczne problemy ze stabilnością, a także wydajnością. Normalna rzecz, której spodziewał się każdy. Niektórych palących kwestii nie udało się naprawić przed premierą tytułu, stąd też developerzy nie zamierzają wylegiwać się na leżakach w ciepłych krajach, tylko uporczywie pracują nad dalszymi usprawnieniami.

Owocem tego wsparcia jest najświeższą łatka 1.03, która skupia się na poprawie szeroko pojętej stabilności i wydajności produkcji. Ważący przeszło 270 MB plik ulepsza także wiele opcji związanych z grafiką (między innymi Nvidia Hairworks, problemy z roślinnością czy wyostrzaniem), sterowanie za pomocą myszy i klawiatury, a także eliminuje wiele innych małych błędów (regeneracja wytrzymałości rumaka czy blokowanie kursora na mapie świata). Pełną listę zmian znajdziecie pod tym adresem.

Łatka dostępna jest w chwili obecnej wyłącznie na PC. Twórcy zapowiadają, że na dniach powinna pojawić się wersja przeznaczona na platformę PlayStation 4 oraz Xbox One. Studio planuje również wypuszczenie większej aktualizacji w przyszłości, która obejmie około 600 poprawek i usprawnień.

Komentarze

0
·
Szkoda, że nadal nie poprawili czcionki. Wzrok mam relatywnie młody, ale ciężko czasem coś zobaczyć, bo jest zdecydowanie za mała.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...