Pierwsze darmowe DLC do Wiedźmina 3 już dostępne

1 minuta czytania

Zgodnie z obietnicami, wraz z nadejściem Dzikiego Gonu twórcy udostępnili pierwszy zestaw darmowych DLC. Póki co jest dość skromnie, bowiem w nasze ręce trafiają zaledwie dwa takie dodatki.

wiedzmin 3, witcher 3

Dwa z szesnastu planowanych DLC można już pobrać i przetestować bezpośrednio w grze. Mowa tutaj o "Temerian Armor Set", czyli ubiorze stylizowanym na temerską modłę, jak i "Beard and Hairstyle Set for Geralt", czyli możliwości wyboru zarówno uczesania, jak i rodzaju brody naszego bohatera. Kolejne tego typu dodatki mają pojawiać się parami co tydzień.

Aby móc przywdziać nową zbroję i zmienić uczesanie, korzystający z platformy GOG Galaxy i samego serwisu GOG.com powinni udać się tutaj. Nie dotyczy to nabywców gry poprzez Steam, gdzie dodatki zostały już dodane do ich konta automatycznie.

Komentarze

0
·
Nie ku mam. Skoro to są darmowe DLC, czemu nie znalazły się w podstawie? Po co robić DLC, na które składają się ciuchy i fryzury, a następnie publikować je równocześnie z podstawą? Nie rozumiem
0
·
Po to by pokazać, że coś się robi dla graczy i pokazać jak tu poprawić swój PR czy coś w teń deseń zapewne.
1
·
Ewentualnie, może gra trafiła już do tłoczni i zrobili to po zamknięciu fazy produkcji, a może faktycznie PR. Grunt, że darmowe, bo w dzisiejszych czasach to prawdziwa rzadkość.
0
·
0
·
No, taki pstryczek w nos we wszystkie firmy, raczące nas mizernymi DLC za kasę. Ot, BioWare np.
0
·
Najpierw i tak trzeba całą grę pobrać, bo z płyty nie działa Generalnie ja i wiele osób ma problem, nawet onet o tym pisze

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...