Wiedźmin 3: Dziki Gon – piekło studia nagraniowego

1 minuta czytania

Wielu rodzimych graczy na widok nalepki "profesjonalna polska wersja językowa" zaczyna z nerwów obgryzać paznokcie oraz z fanatycznym uporem wznosić modły do sił wyższych o możliwość wybrania lokalizacji kinowej. Trudno się temu dziwić, ponieważ doskonały voice-acting jest kluczową kwestią, jeżeli chodzi o klimat danej produkcji, a do szczególnej rangi urasta on w gatunku cRPG, gdzie nacisk na fabułę jest olbrzymi. No, a że jakość "naszej wersji" jest często dyskusyjna...

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3, voice-acting

Jednak polonizacja serii "Wiedźmin" od zawsze stała na najwyższym z możliwych poziomów i nawet zagraniczni gracze nierzadko decydowali się wybrać tę wersję językową, aby poczuć jeszcze mocniej charakterystyczną słowiańską atmosferę. Gdzie leży sukces? Po trosze w znakomitym doborze utalentowanych aktorów, w głosach których czuć pasję i zaangażowanie. Niemniej, olbrzymią rolę odgrywa zespół profesjonalistów ze studia nagraniowego, nie uznający żadnych półśrodków.

Myślisz, że masz świetny głos i potrafisz doskonale nim operować? Ekipa CD Projekt RED udowodniłaby Tobie, że jest kompletnie inaczej. Na wojnie nie ma kompromisów – tylko krew, pot i łzy.

Premiera trzeciej części przygód Geralta, równo za tydzień.

Komentarze

0
·
Biedna kobieta. A tak się starała i starała i wszystko na nic. Tak swoją drogą, według mnie wcale nie była aż taka zła.
0
·
Same chęci nie wystarczą, musi dubbing trzymać poziom
0
·
A ja mam wrażenie, że to jest właśnie to, ze każdemu się wydaje, że bycie aktorem to prosty kawałek chleba.
0
·
Ja pierdziele, chyba bym go tam mocno kopnęła, gdyby nade mną się tak znęcał!
0
·
Eni, ja bym kazała mu to czytać za mnie, żeby mi pokazał jak w takim razie powinno to brzmieć I bym tak narzekała jak on teraz o.
0
·
A potem się dziwicie że dubbing pl jest słaby
0
·
Właśnie dlatego oglądam filmy tylko z napisami A w gry nie gram, to na szczęście nie wiem, jaki mają dubbing
0
·
Zajebiste Podoba mi się ta dbałość o szczegóły, a wideo interesujące. Tylko ta Yennefer rzeczywiście taka sobie Facet miał zdecydowanie rację i podobała mi się jego zabawna, ale jednocześnie kulturalna krytyka

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...