Wiedźmin 3: Dziki Gon – mapa świata

1 minuta czytania

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3, mapa świata

"Wiedźmin 3" to olbrzymia gra, w to nikt nie wątpi. Grubo ponad 100 godzin rozgrywki oraz region o wiele większy od tego, z czym mieliśmy do czynienia w "Skyrim" budzi uzasadniony respekt. Potwierdza to mapa świata, która niedawno trafiła do sieciowych czeluści i jeszcze mocniej rozpala wyobraźnie. Lokacji do przemierzenia jest naprawdę sporo, lądy są olbrzymie, a jeżeli dodamy do tego fakt, że twórcy obiecali, iż również na wodzie nie zabraknie przygód i niespodzianek, to generalnie ciężko nie odpłynąć.

Mapę w pełnej krasie znajdziecie pod tym adresem. Oby tylko wielkość oznaczała różnorodność i mnóstwo rzeczy do roboty, a nie wyścigi z Bethesdą oraz BioWare, kto stworzy większy świat. Jestem jednak dobrej myśli, bo rodacy jeszcze nigdy nie zawiedli. O wszystkim w sumie przekonamy się niedługo, bo "Dziki Gon" nadejdzie już 19 maja.

Komentarze

0
·
Jaka ona pięękna.
0
·
Coś podejrzanego. W ogóle nie kojarzę nazw, które tam są. Inna rzecz, że nie widzę w ogóle napisów, a Novigrad, Oxenfurt i Skellige poznałem raczej instynktownie. Nie ma gdzieś większej wersji?
0
·

Cytat

Nie ma gdzieś większej wersji?


Szukałem, nie ma

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...