Rekrutacja do Wiedźmińskiej Szkoły już dziś

1 minuta czytania

Cóż, jeżeli ktoś w połowie kwietnia planuje małe wakacje, ale nie ma jeszcze większego pomysłu, co z nimi zrobić, to ta inicjatywa warta jest rozważenia. Tym bardziej, kiedy ktoś uważa się za ultra-fana świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego i z nabożnym wyczekiwaniem wypatruje premiery "Dzikiego Gonu".

witcher school
Jedna z bohaterek, która sprawdzi umiejętności adeptów [fot. MLC Foto]

"Witcher School" to najświeższa rodzima inicjatywa LARPowa. W dniach 13-16 kwietnia zamek Moszna zostanie przemieniony w prawdziwe Wiedźmińskie Siedliszcze. Zainteresowani wejdą w skórę adeptów wiedźmińskiego fachu i odbędą treningi szermierki, łucznictwa (okey... nie pytam), zielarstwa, medytacji, alchemii, sztuki przetrwania oraz tworzenia własnego ekwipunku.

Twórcy obiecują, że na uczestników będą czekać niezapomniane dylematy moralne, intrygujące przygody oraz bohaterowie znani z kart książek, jak również wirtualnego świata. Inicjatywę wspiera sam CD Projekt RED, więc o jakiejkolwiek lipie czy fuszerce nie może być mowy.

Całkowity koszt uczestnictwa – 699 zł – no, ale panie... nikt nie mówił, że to są tanie rzeczy. No i zabawa tylko dla pełnoletnich graczy. Zapisy rozpoczną się dzisiaj o godzinie 20:00. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

1
·
Trzeba mieć jaja, żeby brać udział w LARP-ie w Mosznie .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...