Trzy DLC do pobrania wraz z premierą Dragon Age

1 minuta czytania

Trafia się nie lada gratka dla wszystkich, którzy niecierpliwie wypatrują w kalendarzu dnia premiery nowego dziecka BioWare, czyli Dragon Age: Początek. Otóż do pobrania będą aż trzy dodatki, z czego za dwa z nich nie zapłacimy ani grosza.

Pierwszy z nich dodaje Dragon Armor, z której będziemy mogli korzystać zarówno w Dragon Age, jak i w nadchodzącym Mass Effect 2. Aby ją zdobyć trzeba kupić grę bezpośrednio w sklepie. Poniżej możecie zobaczyć trailer, gdzie pokazano nową zbroję.

To jednak nie koniec niespodzianek. Zapraszam do rozwinięcia newsa.

Drugi dodatek zdobędziemy w ten sam sposób jak pierwszy. Mowa tu o The Stone Prisoner, dzięki któremu w świecie gry pojawi się kamienny golem imieniem Shale. Dodatek oferuje ponadto nowe questy wiązane z postacią, jak też dodatkowe przedmioty i lokacje.

Za ostatni DLC przyjdzie nam niestety zapłacić. Cena za The Warden's Keep została ustalona na poziomie 560 punktów (dla właścicieli konsol Microsoftu) lub 7 dolarów dla posiadaczy PS3 i PC. Odwiedzimy twierdzę szarych strażników, wypełnimy zadanie w jej podziemiach, a także zbierzemy nowe przedmioty i umiejętności dla naszej postaci. Pojawi się także specjalna lokacja pełna kupców. Poniżej trailer z tego dodatku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...