Mistyczny Wojownik

2 minuty czytania

specjalizacja, mistyczny wojownik

Mistyczny wojownik to jedna z czterech specjalizacji dostępnych dla maga na poziomie 7 i 14.

Pośród starożytnych elfów żyli niegdyś magowie, którzy ćwiczyli swe magiczne moce do wzmacniania ich bojowych zdolności. Koncentrowali je poprzez swą broń i ciała, stając się prawdziwym postrachem pola bitwy. Większość uważa, że te umiejętności przepadły na zawsze, ale możliwe, iż nadal trwają w zapomnianych zakątkach świata. Mistyczni wojownicy mogą nauczyć się wykorzystywać punkty magii do spełniania wymogów siły koniecznych do używania przedmiotów wyższych poziomów.

Premia za specjalizację:

+1 do zręczności

+5 do ataku

Jak odblokować?

Tej specjalizacji uczy Dusza uwięziona w Krysztale Życia na niższym poziomie Breciliańskich Ruin. Musisz zaoferować jej uwolnienie z więzienia przez położenie Kryształu na ołtarzu.

Talenty

Magia bojowa

specjalizacja, mistyczny wojownik

Podtrzymywana

Zasięg: Postać

Zmęczenie: 50%

Ponowne użycie: 10 s

Kiedy ten tryb jest aktywny, Mistyczny Wojownik przekierowuje magię wewnątrz siebie i kosztem zwiększonego zmęczenia otrzymuje premię do ataku oraz zdolność wykorzystywania mocy zaklęć do określenia obrażeń zadawanych w walce. Aura Mocy oraz Całun Pustki zwiększają ten efekt. Dodatkowo, niezależnie od aktywności trybu, Mistyczny Wojownik, który poznał to zaklęcie może wykorzystywać swój współczynnik magii, aby spełnić wymagania odnośnie potrzebnej siły w przypadku używania broni i pancerzy wyższego poziomu.

Aura Mocy

specjalizacja, mistyczny wojownik

Bierna

Wymagania: Poziom 12

Mistyczny Wojownik zyskuje większą wprawę w używaniu Magii Bojowej, otrzymując w tym trybie znaczne premie do ataku, obrony i zadawanych obrażeń.

Szemrząca Tarcza

specjalizacja, mistyczny wojownik

Podtrzymywana

Zasięg: Postać

Podtrzymanie: 40

Zmęczenie: 5%

Ponowne użycie: 30 s

Wymagania: Poziom 14

Mistyczny Wojownik zostaje otoczony lśniącą tarczą energetyczną, która absorbuje większość obrażeń i daje znaczne premie do pancerza i wszystkich odporności. Korzystanie z Szemrzącej Tarczy pochłania jednak manę w szybkim tempie.

Całun Pustki

specjalizacja, mistyczny wojownik

Bierna

Wymagania: Poziom 16

Będąc w trybie Magii Bojowej, Mistyczny Wojownik tylko częściowo istnieje w świecie materialnym, częściowo zaś w Pustce. Otrzymuje premię do regeneracji many i szansę na unikanie ataków.

Komentarze

0
·
Ta klasa w połączeniu z magiem krwi jest genialna mialem 50 pancerza a czary rzucałem nie za mane tylko życie potem gdy miałem mało życie wyssałem je z wynne a ona się leczyła hehe byłem lepszy niż alistair,morrigan i wynne razem wzięci

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...