Shale

1 minuta czytania

Shale jest jednym z twoich potencjalnych towarzyszy. Możesz go spotkać w mieście Honnleath. Postać Shale'a oraz zadania z nią związane były przedmiotem wielu dyskusji. Miał to być NPC, który pierwotnie dołączyłby do twojej drużyny już w pierwszej, rynkowej wersji gry. Jednakże został z niej usunięty, gdyż producenci chcieli doszlifować produkcję i wypuścić ją w 2008 roku. Gdy data premiery przesunęła się na zimę 2009, deweloperzy zaimplementowali Shale'a ponownie do gry. Jednak nie pojawi się on w wersji, którą ściągniemy ze sklepowych półek. Nie ma się jednak po co martwić, ponieważ już od dnia premiery w internecie pojawi się dla nabywców Standardowej bądź Kolekcjonerskiej Edycji darmowy dodatek o nazwie "Kamienny Więzień (The Stone Prisoner)". Tym, którzy zakupią używaną wersję gry, za tę modyfikację przyjdzie zapłacić 15$.

shale

Pochodzenie

Shale jest jednym z ostatnich krasnoludzkich golemów wojennych. Wiedza o tym, jak projektować takie stworzenia, prawdopodobnie zaginęła po inwazji pomiotu ciemności i utracie Głębokich Ścieżek.

Cytaty

  • "Również zaczynałem przyzwyczajać się do tego spokoju."
  • "Widzę, że znalazłeś kilka powiększających kryształów. Nie wyglądam chyba przez nie grubiej, prawda?"
Dragon Age: PoczątekDragon Age: Początek

Źródło: dragonage.wikia.com

Komentarze

0
·
Teraz nawet posiadacze nowej wersji muszą dodatek kupić. Termin ważności klucza dołączonego do oryginalnego pudełka z grą minął 30 kwietnia b.r. .
0
·
Ale że kupiłeś DA:O po 30 kwietnia z kodem, który ważny był do 30 kwietnia? Dziwne Oo.
0
·
Sam kupiłem DA pod koniec Sierpnia tego roku i Kod-Klucz na "Smoczą Zbroję", jak i na " Kamiennego więźnia" zarejestrowałem bez żadnego problemu i ściągam dodatki. Tak więc nie ma czym się martwić.
0
·
Wystarczy "odzyskać kod" na stronie bioware (zakładając uprzednio konto na emaila z głównego konta ps3) i kody będą działać bez najmniejszego problemu
0
·
Shale i jej ptasia obsesja... Cóż, trudno się dziwić. Nikt chyba nie chciałby robić za całodobowy wychodek dla gołębi. Ogólnie rzecz biorąc - pozytywna postać
0
·
Z tyłu pudełka pisze ,,postać shale do odblokowania'' to znaczy że muszę podać ten kod żeby była w grze ?
0
·
Tak. Musisz zarejestrować się na stronie Social Bioware i wpisać kod o tutaj: http://social.bioware...edeem_code.php
0
·
Ten kod do furi shale trzeba wpisać żeby ją odblokować?
0
·
Co trzeba wpisać jakiś kod żeby mieć zbroje krw. smoka , jaki kid , gdzie jest na pudełku?
0
·
poprawka kod i niech ktoś mi pomorze bo niewiem czy jak z tyłu pudełka pisze postać shale do odblokowania,nowa przygoda kamienny więzień i możliwość pobrania zbroi krwawego smoka do pobrania to muszę coś wpisać.

(mam nową wersje) .
0
·
Ja tam nie wiem kupiłem DA:O 1 rok temu, od razu wprowadziłem kod na shale i nic.
nie wiem dlaczego , a kiedy wpisałem jeszcze raz wyskoczył komunikat że kod jest zużyty
to samo ze zbroją smoka
0
·
Kody były ważne do określonego dnia, niestety. Odpowiednia informacja powinna znajdować się zarówno na pudełku do gry, jak i na stronie Bioware.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...