Pustka

1 minuta czytania

dragon age: początek, ea games, bioworld, fade, geografia, ferelden, conceptart

Jak długo ludzie śnili, przemierzamy kręte ścieżki Pustki, czasem dostrzegając mignięcie Czarnego Miasta w jego sercu. Jest to świat należący do pierwszych dzieci Stwórcy – duchów, zawsze tak blisko, jak nasze własne myśli, lecz oddalony od naszego. Obserwują one przez Zasłonę świat, którego nie potrafią zrozumieć. Te z duchów, które stają się zazdrosne o to, co widzą, stają się demonami. Zwabiają śpiące umysły ludzi poza Zasłonę, stwarzając koszmarną wersję widzianego przez nich świata, aby pożywić się na życiu, którego same nie mogą prowadzić.

dragon age: początek, ea games, bioware, fade, geografia, ferelden, screendragon age: początek, ea games, bioware, fade, geografia, ferelden, screendragon age: początek, ea games, bioware, fade, geografia, ferelden, screen

Być może jest to szczęście, że większość ludzi nie pamięta czasu spędzonego w Pustce. Jednak magowie są obłożeni wieczną klątwą bycia zmuszonym, aby pamiętać. Źródło magii, królestwo snów, ziemia Stwórcy – ze wszystkich nazw, Pustka jest pierwszą i najważniejszą tajemnicą stworzenia.

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
To się nazywa "Pustka" w polskiej wersji, a nie "Czeluść"
0
·
"To" się nazywa tak, jak "to" przełoży tłumacz. I szczerze mówiąc "czeluść" bardziej mi odpowiada niżli "pustka". "Pustka"... takie nieklimatyczne.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...