Oghren

1 minuta czytania

Oghren z rodu Kondratów był kiedyś obiecującym członkiem kasty wojowników, uzyskawszy wielki prestiż na gladiatorkiej Arenie Prób. Gdy rodzina z kasty kowali zasobna w monety, lecz bez politycznych koneksji, zaoferowała rękę swej córki, jego rodzina zaakceptowała propozycję. Wtedy wszystko się zmieniło.

oghrenoghrenoghren

Jego żona, Branda, wynalazła proces, który zrewolucjonizował kowalstwo i została uznana za Patrona – pierwszego z rodu, zajmującego zaszczytne miejsce pośród przodków. Oghren z radością przyłączył się do nowego szlachetnego rodu swej żony, lecz gdy ta zebrała swych popleczników i zniknęła w Głębokich Ścieżkach, zostawiła męża samego. Do dziś Oghren próbuje odnaleźć Brandę i poznać, jaka obsesja jest powodem jej ciągłej ucieczki przed resztą swego ludu.

oghren

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
"Jego żona, Branka" ona nazywa się Branda
0
·
Zgadzam się, to Branda
0
·
najlepszy npc w grze. dobry woj i jeszcze najlepsze dialogi ma w szczególnosci z kobietami:)
0
·
Ykhm, "Branka" wcale nie jest błędem - pochodzi po prostu z angielskiej wersji gry. Brandę mamy w polskiej, ot tyle. Oghrena lubię, świetny wojownik i potrafi rozbawić mnie do łez
0
·
Zapomniałam dodać: w Przebudzeniu jego dialogi z "beczułką" są bezbłędne
0
·
a żeby Oghren dołączył do naszej Grupy, wystarczy odnalezienie Brandy na Głębokich Ścieżkach,czy jak ??
Pzdr
0
·
SPOILER
Wystarczy skierować się w stronę Głębokich Ścieżek w celu odnalezienia Brandy. Wtedy możemy przyjąć Oghrena do drużyny. Niezależnie od naszej decyzji związanej z samą Patronką (zabicie jej lub przywrócenie Kowadła), Oghren w naszej grupie pozostanie.
0
·
Ale nie zawsze zostanie jeśli będziemy w stosunku jego osoby źli to się nie przyłączy , ja tak miałem bo grałem takim złym twardzielem ale tylko raz
0
·
To już wynika z logiki ;P Jak będziemy źli dla jakiejkolwiek postaci (prawie), to może się od nas odłączyć.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...