Skrytobójca

1 minuta czytania

specjalizacja

Skrytobójca to jedna z czterech specjalizacji dostępnych dla łotrzyka na poziomie 7 i 14.

Skrytobójcy uważają, że dla ideałów takich jak uczciwość nie ma miejsca podczas walki. Ich ulubioną bronią są trucizny, a zadawane przez nich ciosy powodują powstawanie trudno gojących się ran. To mistrzowie kamuflażu i niezwykle skuteczni mordercy.

Premia za specjalizację

+2 do zręczności

+2,5% szansy na trafienie krytyczne

Jak odblokować?

Tajemnice skrytobójstwa może nam przekazać Zevran, jeśli uda nam się zdobyć jego odpowiednio duże poparcie. Drugą opcję stanowi księga, jaką możemy kupić u elfiego handlarza, Alaritha, którego powinniśmy znaleźć w Obcowisku, ulokowanym w Denerim.

Talenty

Znak Śmierci

specjalizacja

Włączana

Zasięg: Krótki

Koszt użycia: 39

Ponowne użycie: 60 s

Skrytobójca wyznacza cel i demonstruje jego słabe punkty, które inni mogą wykorzystać. Wszystkie ataki przeciwko wyznaczonemu celowi zadają zwiększone obrażenia.

Wykorzystanie słabości

specjalizacja

Bierna

Wymagania: Poziom 12

Bystre oko i instynkt zabójcy pozwalają skrytobójcy uderzać w słabe punkty ofiary. Podczas ataku w plecy skrytobójca zyskuje premię do obrażeń ze względu na spryt.

Rany szarpane

specjalizacja

Bierna

Wymagania: Poziom 14

Gdy cios w plecy zada wystarczająco duże obrażenia, przeciwnik skrytobójcy odnosi krwawiące rany, od których otrzymuje przez krótki czas dodatkowe obrażenia.

Uczta poległych

specjalizacja

Bierna

Wymagania: Poziom 16

Skrytobójca delektuje się samym momentem śmierci. Za każdym razem, gdy powala ofiarę za pomocą ciosu w plecy, częściowo zostaje przywrócona jego wytrzymałość.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...