Wieża Kręgu Magów

1 minuta czytania

Jako że w obecnych czasach znana jest najlepiej pod nazwą Wieży Kręgu Magów, wielu ludzi zapomniało, że budowla ta, wyrastająca z wyspy usytuowanej w centralnym punkcie Jeziora kalenhad, istniała długo przed powstaniem Kręgu. Warownia Kinloch została zbudowana przez Awarów i z pomocą krasnoludów w czasach, gdy ludzie mieszkający wśród tych wzgórz rządzili większą częścią doliny i prowadzili nieustanną wojnę z innymi klanami Alamarri. Tę wieżę strażniczą uważano za praktycznie nie do zdobycia, dopóki Cesarstwo Tevinter nie odparło Awarów z powrotem w Góry Mroźnego Grzbietu.

Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek

Zaciętość, z jaką Tevinterczycy ubijali Awarów w wieży, dała początek nowej legendzie, która istniała przez stulecia. Wieża uważana była za przeklętą, dopóki Krąg Magów nie przejął nad nią kontroli po tym, jak ich pierwotna wieża w Denerim została zrównana z ziemią. Wioska na wybrzeżu jeziora oferuje przejazd promem do wieży, lecz niewielu odwiedzających się na to łakomi. Większość przybywających do Warowni Kinlocha przyjeżdża tu, aby uczyć się magii lub uważnie obserwować tych, którzy zamierzają pobierać nauk.

Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek Dragon Age: Początek

Źródło: dragonage.bioware.com

Komentarze

0
·
jak zbierasz armie to pierwszo idż do kręgu >można tam znależć zbroje i chełm templariusza
0
·
kolego! Hełm się pisze. Z jednym się zgodzę, mianowicie warto rozpocząć poszukiwanie sprzymierzeńców w wieży kręgu, ponieważ dołącza się do nas uzdrowicielka, która jest bardzo pomocna podczas naszych przygód w Fereldenie

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...